اوزیل: آرسنال می‌تواند هر تیمی را شکست بدهد

مسوت اوزیل، ستاره آرسنال، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل منچستریونایتد، اعلام کرد که توپچی ها برای رسیدن به قهرمانی، باید هر حریفی را شکست بدهند ......

 مسوت اوزیل، ستاره آرسنال، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل منچستریونایتد، اعلام کرد که توپچی ها برای رسیدن به قهرمانی، باید هر حریفی را شکست بدهند.
 

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، آرسنال در حال حاضر با 6 امتیاز برتری نسبت به منچستریونایتد، در رتبه چهارم جدول لیگ برتر قرار دارد و اوزیل مطمئن است که می توانند با پیروزی مقابل شیاطین سرخ، فاصله با این تیم را افزایش بدهند.

 

او به خبرنگاران گفت:" ما این کیفیت را داریم که هر تیمی را شکست بدهیم و این چیزی است که ما می خواهیم در این فصل نشان بدهیم.

 

ما باید در هر دیدار به پیروزی برسیم و هرچقدر می توانیم امتیاز جمع کنیم. همچنین باید مقابل تیم های بزرگ موفق باشیم، همانطور که مقابل چلسی پیروز شدیم.

 

می توانید ببینید که تیم های بزرگ از کیفیت بالایی برخوردارند و ما باید در هر دیدار پیروز شویم زیرا رقابت در صدر جدول فشرده است. هدف ما باید این باشد که روی کار خودمان تمرکز داشته باشیم. اگر در بازی های مان به پیروزی برسیم، در نهایت قهرمان می شویم."

 

تگ ها


فوتبال