اوزیل، از درخشش در میدان تا لم دادن زیر آفتاب+ عکس

آفتاب گرفتن مسوت اوزیل روی سکوها درحالی که چتری در دست دارد، در جریان بازی دیروز آرسنال بسیار خبرساز شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه دیروز آرسنال در یک بازی حساس برای این تیم به مصاف ساوتهمپتون رفته بود مسوت اوزیل بزرگترین غایب توپچی‌ها در میدان بود و بازی را از روی سکوهای خالی از تماشاچی استادیوم سنت‌مری، خانه ساوتهمپتون دنبال می‌کرد.

اما وقتی تصاویری از این بازی منتشر شد که اوزیل را روی سکوها در حالتی شبیه به آفتاب گرفتن، با چتری در دست نشان می‌داد خبرساز شده و واکنش‌های زیادی به دنبال داشته. البته تنها بازیکن آرسنال که چتر به دست و در چنین شرایطی به تصویر کشیده شده اوزیل نیست و تصاویر مشابهی از الکساندر لاکازت هم منشتر شده است.

آرسنال با درخشش ستاره‌های جوان این تیم موفق شد ساوتهمپتون را ۲-۰ شکست دهد تا بعد از دو شکست پیاپی در دوران پساکرونا، فشار بر این تیم کاهش یابد.

یک کاربر توییتر با انتشار عکس اوزیل چتر به دست و قیافه مغموم او روی سکوها می‌گوید با دیدن این عکس نمی‌داند باید بخندد یا گریه کند.

پیرس مورگان مجری و روزنامه‌نگار مشهور انگلیسی هم به این تصویر اوزیل واکنش نشان داده و نوشت:" مسوت اوزیل، هفته‌ای ۳۵۰هزار پوند دستمزد می‌گیرد تا زیر یک چتر بنشیند".

اکانت هواداران تاتنهام هم با طعنه زدن به اوزیل می‌گوید او ظاهرا به دلیل بحران کرونا اخراج شده و کمک‌هزینه دولتی می‌گیرد.

کاربر دیگری با اشاره به عکس عجیب مسوت اوزیل نوشت:" اگر شما کسی مثل اوزیل باشید که اسم‌تان برای خودش یک برند به حساب می‌آید، و در باشگاه‌تان تا این حد به حاشیه رانده شده باشید، بدون شک دنبال انتقال خواهید رفت".

کاربر دیگری با انتشار تصویر اوزیل و دیگر بازیکنان ذخیره آرسنال نوشت:" عمل خیلی مهمتر از حرف است. اصلا عجیب نیست که آرسنال چنین حال و روزی دارد".

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟ 

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال اوزیل مسوت اوزیل آرسنال فوتبال