اوزیل عاشق خانم‌ها است و می‌داند چگونه دلبری کند!

نیکلاس بندتنر مهاجم اسبق باشگاه آرسنال حرف‌های بسیار جنجال‌سازی در خصوص مسوت اوزیل به زبان آورده و درباره علاقه هم‌تیمی سابقش به ارتباط نزدیک با خانم‌ها پرده‌برداری کرده است....

به گزارش مدال، «مسوت اوزیل» هافبک نامدار آلمانی سال 2013 با سر و صدای زیادی به آرسنال پیوست و در ابتدای سکونتش در لندن با «نیکلاس بندتنر» مهاجم دانمارکی وقت توپچی‌های لندن رابطه خوبی و نزدیکی برقرار کرد. در همان زمان علاقه اوزیل به زندگی شبانه لندن خبرساز شد و حالا دوست سابقش اطلاعات جدیدی در این خصوص را افشا کرده است.

مهاجم دانمارکی در کتاب خود با نام «Both Sides» در این خصوص نوشته است: «در اولین هفته سکونت اوزیل در لندن سه بار بیرون رفتیم، کاملاً مشخص بود که او فردی مجرد ولی بسیار با تجربه است! او به شدت عاشق خانم‌ها بود و می‌دانست چگونه عمل کند و دل آنها را ببرد. اینکه کجا چه حرفی بزند، کجا بخندد، حتی اینکه به چه کسی با چه زاویه‌ای نگاه کند. او به شدت در این کار وارد بود و فکر می‌کنم همچنان از این مهارت بهره می‌برد.»

بندتنر درباره شکل گرفتن رابطه‌شان نوشته است: «روز دوم تمرینات، به من گفت که شنیده برای گشتن در شب و خوش‌گذارنی بهترین گزینه من هستم. به او گفتم که هر چیزی که شنیده درست است.»

او که از سال 2005 تا 2014 در آرسنال حضور داشت، حرف‌هایش را اینگونه ادامه داده است: «من در لندن مدت زیادی زندگی کرده بودم و اطراف را به خوبی می‌شناختم یا به نوعی محافظ هم‌تیمی‌هایم بودم!»

بیشتر بخوانید:

ادعای تایمز؛ تماس مدیران آرسنال با ژوزه مورینیو

تگ ها


مسوت اوزیل آرسنال توپچی‌های لندن لیگ برتر انگلیس فوتبال جهان نیکلاس بندتنر مسوت اوزیل آرسنال لیگ برتر فوتبال