اوزیل می تواند الگوی بدی برای بازیکنان آرسنال باشد

مارتین کئون، بازیکن سابق آرسنال معتقد است که این باشگاه باید سریع در مسوت اوزیل را به فروش برساند....

به گزارش "ورزش سه"، اوزیل که در تابستان ۲۰۱۳ از رئال مادرید به جمع توپچی ها اضافه شد، در هفت فصل حضورش در انگلیس ۲۵۴ بازی برای آرسنال انجام داده و ۴۴ گل نیز به ثمر رسانده است. در برخی مواقع خلاقیت و هوش بالای این بازیکن ۳۱ سال به همه ثابت شده است اما با این حال انتقاداتی درباره نگرش و نوع تمرینات وی مطرح بوده است.

ستاره آلمانی دستمزد هنگفتی از آرسنال دریافت می کند و به همین خاطر بسیاری معتقد هستند که باشگاه لندنی باید هر چه سریعتر این بازیکن را به فروش برساند. بازیکن سابق آرسنال یعنی مارتین کئون در این باره گفت: " وقتی اونای امری هدایت آرسنال را بر عهده گرفت، احساس کردم بهترین کاری که می تواند انجام دهد این است که اوزیل را به فروش برساند. در حقیقت من در همان زمان هم به او توصیه کردم که این کار را انجام بدهد."

کئون در ادامه گفت: " با توجه به آن چیزی که از اوزیل دیدیم، من فکر می‌کنم که او بخشی از آینده آرسنال نیست. آرسنال باید به ضرر های خود درباره اوزیل پایان دهد. در غیر اینصورت بازیکنان دیگر هم می‌توانند عادت های بد او را تکرار کنند‌. به نظر من آرسنال باید هرچه زودتر از این را به فروش برساند."

تگ ها


مارتین کیون مسوت اوزیل آرسنال