اوزیل: گواردیولا مانع پیوستنم به بارسا شد!

اوزیل در بخشی از کتابش که به زودی منتشر خواهد شد، فاش ساخته است که پیش از پیوستن به رئال، با بارسلونا وارد مذاکره شده بود ......


اوزیل در بخشی از کتابش که به زودی منتشر خواهد شد، فاش ساخته است که پیش از پیوستن به رئال، با بارسلونا وارد مذاکره شده بود.
 
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، درخشش اوزیل در جام جهانی 2010 با پیراهن آلمان سبب شد تا پیشنهادات متعددی برای وی برسد. او البته از میان انتخاب هایش در نهایت رئال را برگزید و سه سال هم برای این تیم به میدان رفت.
اوزیل در بخشی ازکتاب جدید خود به نام "Die Magie des Spiels" نوشته است:« پس از جام جهانی 2010، پیشنهادهای متعددی به دست من رسید. آرسنال مرا می خواست مثل بایرن، منچستریونایتد، بارسلونا و رئال مادرید.
همراه مدیر برنامه هایم وارد مذاکره با بایرن شدیم. آنها از اهداف باشگاه و اینکه چه حسابی روی من باز کرده اند حرف زدند که تقریبا مشابه صحبت هایی بود که با دیگر باشگاه ها داشتم.
سپس راهی بارسلونا شدیم. باید بگویم که قبل از سفر به بارسلون، اطمینان داشتم که باشگاه بعدی من بارسا خواهد بود. در آن مقطع هیچ تیمی به زیبایی بارسلونا بازی نمی کرد ولی آنجا که بودم، گواردیولا حاضر نشد وارد مذاکرات شود و حتی یک پیغام ساده هم به من نداد. او حاضر نشد علاقه اش به جذب من را نشان دهد و به همین دلیل خیلی زود علاقه ام برای پیوستن به بارسا تبدیل به یاس شد.»

تگ ها


فوتبال