اوسنیک: پورتو انتخاب خیلی خوبی برای طارمی بود

تونی اوسنیک دستیار دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران، معتقد است که طارمی با قبول پیشنهاد پورتو مسیر خوب و درستی را برای ادامه فوتبالش انتخاب کرد....

به گزارش مدال و به نقل از رسانه پرتغالی bancada اوسنیک مربی اهل اسلوانیای تیم ملی ایران در این ارتباط گفت:" طارمی همیشه برای رسیدن به موفقیت های بزرگ تلاش می کند و این انگیزه ای بی حدو حصر به او می دهد. او می تواند از پورتو به عنوان یک سکوی پرتاب برای رفتن به سوی اهداف بزرگتر استفاده کند. معتقدم که طارمی انتخاب خیلی خوبی انجام داد."


این مربی به دلیل نقش مهمی که در ساختار فنی تیم ملی ایران دارد، در ماه های اخیر کاملا عملکرد این مهاجم ملی پوش را دنبال کرده و تاکید می کند که این بازیکن به زودی خود را به ترکیب مورد نظر سرجیو کونسیسائو تحمیل می کند:" طارمی باید در اسرع وقت به پرتغال برود تا هم با خواسته های باشگاه پورتو و هم اید های سرمربی آگاه شود."


تونی اوسنیک همچنین معتقد است که سرجیو کونسیسائو به خوبی می تواند از بازیکنی با خصوصیات مهدی طارمی در ترکیب پورتو برای ساختن یک خط حمله خطرناک استفاده کند:" او قدرت و سرعت دارد. همچنین می داند که چگونه با استفاده از قدرت بدنی خود از حریفان پنالتی بگیرد. او در محافظت از توپ بسیار هوشمند است. طارمی بازیکن ویژه و متفاوتی است."


اوسنیک می گوید که کونسیسائو قادر خواهد بود در پورتو این ویژگی های طارمی را قوی تر و باعث رشد و موفقیت بیشتر مهاجم تیم ملی ایران شود.

بیشتر بخوانید:

طارمی بهترین تیم را انتخاب کرد/ او به پورتو کمک زیادی می‌کند

همه چیز برای امضای قرارداد طارمی و پورتو آماده است

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران پورتو ریوآوه مهدی طارمی دراگان اسکوچیچ فوتبال