اوضاع بد پرسپولیس -دایی از پرسپولیس شکایت کرده ام

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دیدار تیم های نفت تهران و صبای قم از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا (شنبه) از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دیدار تیم های نفت تهران و صبای قم از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا (شنبه) از ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد.

علی دایی در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: بازی سختی داریم چون اگر صبا نتواند امتیاز بگیرد، به خطر می افتد. با تمریناتی که داشتیم، از لحاظ بدنی خیلی خوب شدیم. به بازی های باقی مانده خیلی امیدوار هستم و می خواهم دو بازی پیش روی و مصاف جام حذفی را ببریم.

وی درباره حضورش در سال بعد در تیم نفت تهران گفت: تیمی که صاحب ندارد چرا باید در آن تیم بمانیم؟ متاسفانه در این تیم کسی جوابگو نیست. صحبت کردن راجع به این تیم اشتباه است. تاکنون هم به خاطر اینکه فصل تمام شود در اینجا ماندیم. بازیکنان ما با تمام توان کار می کنند.

سرمربی نفت تهران در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون در نفت مانده است نیز اظهار کرد: به احترام فوتبال، اخلاق و مسائلی از این دست، کار می کنیم. به عنوان یک مسئله حرفه ای به ادامه لیگ نگاه می کنیم. به حرفی که می زنیم عمل می کنیم چه برسد به اینکه قراردادی را امضا کنیم. هیچ تیمی را خود من با این شرایط ندیدم که کارش را ادامه بدهد.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد از باشگاه پرسپولیس شکایت کرده است نیز بیان کرد: جا دارد ابتدا برای آشتیانی از پیشکسوتان پرسپولیس یادی کنم و آرزو می کنم که حال او هرچه سریعتر بهتر شود. از باشگاه پرسپولیس شکایت کردم و کمیته انضباطی رای به نفع من داده ولی استیناف هنوز حکم نداده است. نمی دانم چه صحبت هایی مطرح است. عقل سالم می گوید با حکم قضایی می توانم حساب را ببندم. مردم که بچه نیستند. مدیران پرسپولیس این همه بدهکار هستند و همه هم می دانند. شما بروید موجودی باشگاه پرسپولیس را بپرسید، اگر بالای ۲۰ میلیون بود، هرچه خواستید به من بگویید. شما فکر می کنید مدیران پرسپولیس پول در باشگاه می خوابانند؟ این پول را بین بازیکنانشان تقسیم کنند، نهایتا ۳۰۰ هزار تومان به هر بازیکن می رسد که فکر نمی کنم بدردشان بخورد.

دایی درباره اعتصاب های اخیر در تیم های ایرانی هم گفت: دلیل اصلی این قضیه مدیریت غلط فوتبال ماست. بعضی بازیکنان به خاطر سی چهل درصد پولی که گرفتند، اعتصاب می کنند و برخی به خاطر بیست درصد و بعضی ها هم به دلیل ۸۰ درصد اعتصاب می کنند. بعضی اوقات بازیکنان مجبور می شوند برای رسیدن به حقشان اعتصاب کنند. همیشه گفتم که کمیته انضباطی لطف می کند حکم را می دهد ولی کجاست کمیته ای که این حکم ها را اجرا کند و حق دیگران را بدهد؟ چون این مسئله نیست، آقایان از زیر این مسئله درمی روند. یکبار خواهش کردم که اجازه بدهند در دادسرا شکایت کنیم و ببینیم چه کسی می تواند زیر این همه بدهی در برود. تیمی مثل نفت را به کسانی دادند که ضمانتی از آنها نگرفتند و عقبه آنها را نمی دانستند. در نهایت حتی حساب آنها را چک نکردند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد اخیرا پولی از حساب باشگاه نفت تهران برداشته شده است نیز واکنش نشان داد و گفت: این چیزها را نمی دانم چون باید مدیرعاملی باشد که این چیزها را بدانیم. اینکه می گویید ۳۵۰ میلیون برداشته شده است، فکر نمی کنم برای باشگاهی که ۹ میلیارد قرارداد بسته چندان مهم باشد. دوست ندارم از این مساله مطلع هم بشوم. فقط منتظرم لیگ سریع تر تمام شود.سرمربی نفت تهران در پاسخ به سوالی درباره انتقادات علی کریمی از خودش و اینکه پیشنهادی برای حل این مسئله دارد نیز گفت: راجع به مسائل خودم می توانم تصمیم بگیرم. دیگران آزاد هستند هر جور دوست دارند زندگی کنند و عقاید خود را اظهار کنند. نه در مقام جواب دادن به کسی هستم. وقت پاسخ دادن به این و آن را هم ندارم و در کل قائلم که صلاح ملک خویش را خسروان دانند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال