اولاد: تلاشم کسب مدال طلای پارالمپیک است

پرتابگر پارالمپیکی قبل از اعزام به توکیو گفت: در شرایط آمادگی بسیار خوبی قرار دارم و تلاشم کسب مدال طلا در دو ماده دیسک و وزنه است....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، مهدی اولاد درباره آخرین وضعیت خود برای شرکت در بازیهای پارالمپیک، اظهار کرد: در حال حاضر از نظر رکوردی در شرایط بسیار خوبی قرار دارم و تمام تمرکزم کسب بهترین نتیجه در پرتاب دیسک و وزنه است. امشب (یکشنبه) برای شرکت در بازیهای پارالمپیک عازم توکیو می شوم که روز دوشنبه ۸ شهریور در پرتاب وزنه و ۱۱ شهریور در پرتاب دیسک به رقابت خواهم پرداخت‌.

این پرتابگر نابینا پیرامون این پرسش که در کدام ماده امید به کسب طلا دارد، خاطرنشان کرد: در پرتاب وزنه رنکینگ یک و دیسک ۳ دنیا را دارم و در هر دو ماده شرایطم برای کسب مدال راضی کننده است، البته ۲ سال برای دریافت مجوز و راهیابی به پارالمپیک فشار روانی زیادی را تحمل کردم تا به هدفم دست پیدا کنم، الان نیز به جز طلا به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم.

اولاد همچنین در خصوص وضعیت آسیب دیدگی خود گفت: آسیب دیدگی ام کاملا مرتفع شده و با آمادگی خوبی عازم مسابقات می شوم.

وی ضمن تشکر از حمایت های فدراسیون نابینایان و کم بینایان و کمیته ملی پارالمپیک، خاطرنشان کرد: تا امروز حمایت های خوبی از سوی کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون صورت گرفته و هیچ کمبودی از نظر امکانات و تجهیزات نداشتیم، حتی در اردوی آخر برای شرکت در بازیهای پارالمپیک وزنه و دیسک استاندارد دریافت کردم تا در جریان مسابقات با مشکل خاصی مواجه نشوم.

اولاد در پایان گفت: برای کسب بهترین نتیجه همه چیز بستگی به روز مسابقات دارد که چه شرایطی برای ورزشکار رقم بخورد، امیدوارم شرایط خوبی در روز مسابقات فراهم شود که زحمات خود و مربی ام جبران شود.

تگ ها


پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ پارالمپیک