اولتیماتوم بارسلونا به اینتر در مورد لائوتارو

باشگاه بارسلونا به اینتر ۱۰ روز مهلت داد تا در مورد پیشنهاد این باشگاه برای لائوتارو مارتینز تصمیم گیری کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لائوتارو مارتینز در دومین فصل حضورش در اینتر، ستاره ای ارزشمند و بی جانشین نشان داده است. او در کنار روملو لوکاکو زوج خط حمله خطرناکی برای اینتر ساخته؛ با این حال گفته می شود که دوست دارد فصل بعد به بارسلونا برود تا در کنار لیونل مسی به فوتبالش ادامه دهد.

رسانه های بارسلونا هر روز اخبار و شایعات جدیدی در مورد لائوتاور منتشر می کنند و در جدیدترین شان روز گذشته ادعا شد که اینتر حاضر است لائوتارو را با ۶۰ میلیون یورو به علاوه دو بازیکن، به بارسا انتقال دهد.

در همین رابطه امروز نشریه گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که بارسلونا مهلتی ده روزه برای نهایی کردن مذاکرات با اینتر بر سر انتقال لائوتارو تعیین کرده است.

آخرین پیشنهاد بارسا پرداخت ۸۰ میلیون یورو به صورت اقساط به علاوه سمدو و جونیور فیرپو یا ژان کلر تودیبو بوده که گویا مورد قبول سران اینتر قرار نگرفته است.

به په ماروتا مدیر ورزشی اینتر به بارسلونا اعلام کرده است که یا پرداخت ۱۱۱ میلیون یورو بند فسخ لائوتارو یا اینکه او در اینتر خواهد ماند.

لائوتارو در ۳۱ بازی فصل توانسته ۱۶ گل بزند و ۴ پاس گل نیز داده است. او در برنامه های جاه طلبانه اینتر یک مهره کلیدی است و نراتزوری قصد ندارد به راحتی او را از دست بدهد.

بیشتر بخوانید:

اریکسن: این مدت در پارکینگ ۳۵ متری خانه ام دویدم!

اینتر به این دلیل لائوتارو را از دست نمی دهد

 

 

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال