اولتیماتوم باشگاه استقلال به عجمان

باشگاه استقلال برای پرداخت مبلغ رضایت‌نامه مامه تیام به باشگاه عجمان امارات اولتیماتوم داد...

به گزارش مدال، یکی از مسئولان عالی رتبه باشگاه استقلال در این‌باره که این مجموعه چطور می‌خواهد ارز مورد نیاز برای پرداخت پول استراماچونی را بپردازد؟ گفت: «ما هنوز بابت انتقال مامه بابا تیام به باشگاه عجمان امارات مبلغی را طلب داریم که قرار بوده در ماه‌های گذشته به حسابی که مربوط به باشگاه استقلال است واریز کند ولی هنوز این پول واریز نشده است.»
با پیگیری‌های بیشتر مطلع شدیم در تازه‌ترین تماس‌هایی که مسئولان باشگاه استقلال با عجمانی‌ها داشتند این باشگاه گفته فعلاً شرایط پرداخت بدهی‌اش را ندارد. این فرد مسئول در همین‌باره اظهارداشت: «در پاسخ به این صحبت که برای ما ناامید‌کننده هم بود مجبور شدیم برای این باشگاه اولتیماتومی به مدت یک هفته تعیین کنیم تا در صورت عدم پرداخت طلب باشگاه استقلال از راه‌های دیگری برای دریافت پولمان وارد شویم». این مهلت چند روز پیش آغاز شده و ظاهراً تا اوایل هفته آتی ادامه خواهد داشت.
منابع مطلع نزدیک به باشگاه استقلال اعلام کردند این تیم از مجموع ۴۰۰ هزار دلار طلبش ۱۵۰ هزار دلار را در نوبت قبلی دریافت کرده و ۲۵۰ هزار دلار دیگر از این مبلغ باقی‌مانده است. این فرد آگاه در همین‌باره توضیح داد اگر باشگاه عجمان به این روند ادامه دهد استقلال مجبور به شکایت از این تیم به فیفا خواهد شد. طبق گفته این فرد قرارداد بسته شده برای انتقال تیام از نظر قانونی محکم و رسمی است و اگر استقلال اقدام کند قطعاً می‌تواند باشگاه اماراتی را در این زمینه ملزم به پرداخت طلبش به اضافه جریمه احتمالی بابت پرداخت دیرتر از موعد کند.
ناگفته نماند استراماچونی که روز گذشته هم تمرین را به خاطر مشکل لباسش ترک کرد قطعاً نسبت به عدم به موقع مطالباتش بی‌تفاوت نخواهد ماند.

بیشتر بخوانید:

قاضی جدید فوتبال ایران معرفی شد

تگ ها


استقلال باشگاه عجمان امارات مامه تیام انتقال تیام لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال