اولتیماتوم بایرن مونیخ به آلابا در مورد تمدید قرارداد

سران بایرن نگران آینده دیوید آلابا هستند؛ ستاره ای که قراردادش را تمدید نکرده و احتمالا تصمیمی برای آن نیز ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که فصل ۲۱-۲۰۲۱ به صورت رسمی آغاز شده، هنوز آینده دیوید آلابا مدافع اتریشی و ۲۸ ساله بایرن مونیخ مشخص نیست و این باشگاه آلمانی برای تمدید قرارداد با او توافق نکرده است.

روز گذشته کالچو مرکاتو ادعا کرد آلابا در نهایت با یوونتوس به توافق رسیده و تابستان سال آینده با پایان قراردادش با بایرن مونیخ‌، در این تیم ایتالیایی بازی خواهد کرد. پیش از این رسانه های آلمانی هم اعلام کرده بودند که رئال مادرید و بارسلونا به جذب آلابا علاقه دارند با این حال هیچ کدام از  این دو باشگاه بزرگ اسپانیایی در تابستان برای جذب این بازیکن اتریشی پیش قدم نشدند.

او ۱۲ سال است که با پیراهن بایرن مونیخ بازی می کند و فوتبال خود را از جوانان بایرن آغاز کرد.  باشگاه بایرن مونیخ به آلابا اولتیماتوم داده است که هر چه سریعتر تصمیم خود را بگیرد.

طبق ادعای روزنامه بیلد، آلابا پیشنهاد تمدید قرارداد با حقوق ۱۱۱ میلیون یورو در سال را رد کرده است و به نظر می رسد که دوست دارد این تیم را ترک کند.

حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن در مورد آلابا گفت:« ما منتظر آلابا هستیم و او باید جواب نهایی را به ما بدهد. بایرن دوست دارد که آلابا بماند و باید دید که او در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.»

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا