اولتیماتوم ۳۶۰ دقیقه ای تاتنهام به مورینیو

ژوزه مورینیو تنها ۴ بازی فرصت دارد تا به اوضاع تاتنهام سر و سامان بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام پس از شش شکست در ۸ بازی اخیر خود در تمام رقابت ها شرایط خوبی را پشت سر نمی گذارد. تیم آقای خاص در لیگ برتر نهم است و با سهمیه لیگ قهرمانان ۹ امتیاز اختلاف دارد و شاید حتی با ادامه این روند، سهمیه لیگ اروپا را نیز از دست بدهد؛ در حالی که تاتنهامی ها امیدوار بودند که بتوانند امسال تیمی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشته باشند.

پس از شکست اخیر برابر وستهام که باعث شد وضعیت بحرانی بر تاتنهام حاکم شود، مورینیو در نشست خبری خود هرگونه وجود بحران در تیمش را تکذیب کرد و گفت که نمی توان به تیمش لقب بحران زده را دارد چرا که جو رختکن خوب است و تمام تیم برای موفقیت تا ثانیه پایانی می جنگند.

واقعیت اما چیز دیگری است. طبق ادعای دیلی میل، سران تاتنهام که از ادامه این شرایط نگران هستند، به مورینیو ۴ بازی مهلت داده اند تا تیم را از بحران خارج کند. ۳۶۰ دقیقه برابر ولفسبورگر در لیگ اروپا و سپس بازی برابر برنلی، فولام و پالاس در لیگ برتر. 

تاتنهام برابر ولفسبورگر کار مشکلی ندارد چرا که بازی رفت را در زمین این تیم ۱-۴ پیروز شده و از حالا در یک هشتم نهایی لیگ اروپاست ولی در لیگ برتر حق اشتنباه ندارد و باید ۱۲ امتیاز از سه بازی کسب کند. هر نتیجه ای غیر از این شاید منجر به برکناری مورینیو شود. 

طبق این گزارش، در صورت برکناری مورینیو سران تاتنهام برای فصل بعد روی یولیان ناگلزمان مربی جوان آلمانی که هدایت لایپزیش را برعهده دارد، حساب باز کرده اند.

تگ ها


ژوزه مورینیو یولیان ناگلزمان آر بی لایپزیش تاتنهام