اولتیماتوم رئال به PSG، یا حالا یا هیچ‌وقت!

رئال مادرید معتقد است اگر امروز بر سر انتقال کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن به توافق نرسند، دیگر همه چیز منتفی خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال مادرید از سه شنبه گذشته به صورت جدی و رسمی برای انتقال کیلیان امباپه دست به کار شد و ابتدا پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی را ارائه داد که خیلی زود رد شد. پی اس جی مدعی بود که این رقم برای امباپه اندک است و حداقل باید با مبلغی که سال ۲۰۱۷ برای خرید او به موناکو پرداخت کردند، برابری کند(۱۸۰ میلیون یورو).

به همین منظور رئال مادرید پیشنهاد دوم خود به ارزش ۱۷۰ + ۱۰ میلیون یورو را ارائه داد و در میان تعجب، تا امروز هنوز هیچ پاسخی از باشگاه پاریسی دریافت نکرده است و به نظر می رسد موضع پی اس جی بدون تغییر مانده و همچنان قصد فروش امباپه را ندارند.

امباپه در مورد جدایی از پی اس جی کاملا جدی است و چندین پیشنهاد عالی تمدید را نیز رد کرده اما سران باشگاه با وجود اینکه می دانند از ژانویه او به راحتی می تواند با رئال قرارداد امضا کند و فصل بعد رایگان به این باشگاه منتقل شود، همچنان قصد مذاکره با رئال را ندارند.

دقایقی پیش نشریه لوپاریزین در وبسایت خود گزارشی منتشر کرد در مورد اولتیماتوم رئال به پی اس جی. بر این اساس رئال به باشگاه پاریسی تا امشب فرصت داده تا پاسخی رسمی به پیشنهاد دوم شان بدهد و در غیر این صورت مذاکرات نیمه تمام خواهد ماند.

رئال معتقد است یا امروز در مورد انتقال به توافق خواهند رسید یا همه چیز منتفی خواهد شد. باید توجه داشت که امباپه فردا باید به اردوی تیم ملی کشورش برود و در مادرید معتقدند دوشنبه و سه شنبه(روزهای پایانی انتقالات) رسیدن به توافق دیگر غیرممکن خواهد بود.

 در حال حاضر همه چیز پیچیده شده و مشخص نیست که بالاخره این انتقال نهایی خواهد شد یا خیر.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال