اولتیماتوم سرمربی منچستریونایتد به لوکاکو

اوله گونار سولسشر تنها ۴ روز به روملو لوکاکو فرصت داده تا وضعیت آینده خود را مشخص کند...

ستاره بلژیکی منچستریونایتد روز به روز به درب‌های خروجی باشگاه نزدیک‌تر می‌شود.

به گزارش مدال، اگرچه در هفته های اخیر اینتر تلاش فراوانی برای خرید روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد داشته اما ورود یوونتوس به این کورس ممکن است به منزله نهایی شدن انتقال لوکاکو به تورین باشد. یونایتد خواهان 83 میلیون یورو برای فروش لوکاکو است اما پیشنهادات فعلی اینتر فراتر از 60 تا 70 میلیون یورو نرفته و به همین دلیل توافقی تا به حال بین طرفین حاصل نشده است.

نشریه توتواسپورت امروز مدعی شد یوونتوس ممکن است پائولو دیبالا، ستاره شماره 10 خود را برای خرید لوکاکو به یونایتد پیشنهاد بدهد، گرچه خود دیبالا خواهان ماندن در تورین و جنگیدن برای جایگاهش در ترکیب یوونتوس است.

دیلی میل نیز ساعتی قبل مدعی شد اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان یونایتد به لوکاکو اطلاع داده یا تا 4 روز آینده باید از این تیم جدا شود و یا باید در یونایتد باقی بماند. گرچه اولویت ستاره بلژیکی انتقال به اینتر است، اما او به هر حال تحت هر شرایطی خواهان جدایی از یونایتد بوده و مشکلی با انتقال به یوونتوس نیز ندارد. ادین ژکو و روملو لوکاکو 2 گزینه مدنظر آنتونیو کونته برای تقویت خط حمله اینتر بوده اند اما تا به حال ورود هیچیک از آنها قطعی نشده است.

اخبار مرتبط:

کاوانی در تیر‌رس اینتر در صورت ناکامی در جذب لوکاکو

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان شیاطین سرخ ستاره بلژیکی روملو لوکاکو یوونتوس منچستر یونایتد اینتر میلان لیگ برتر سری آ فوتبال