اولدترافورد مقصد بعدی هافبک رئال خواهد بود؟

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید مورد توجه منچستریوناید قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نظر می رسد دوران شش ساله و پرفراز و نشیب خامس در برنابئو امسال به طور دائمی پایان پذیرد و این هافبک کلمبیایی که در این دوره دو فصل نیز به صورت قرضی در بایرن مونیخ بازی کرد، امسال به طور قطعی از رئال مادرید جدا خواهد شد.

نشریه سان در گزارشی مدعی شد ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور و پرتغالی خامس مذاکراتی با باشگاه منچستریونایتد داشته و احتمال انتقال این بازیکن به اولدترافورد وجود دارد. مندس امیدوار است که اوله گونار سولسشایر را متقاعد کند تا برای خرید هافبک کلمبیایی با رقمی به ارزش حدود ۴۰ میلیون یورو اقدام کند.

رابطه مندس و مدیران یونایتد در این میان مهم است. مندس در سالهای اخیر در جریان معاملات مختلفی با این باشگاه کار کرده که آخرین آن انتقال موفق برونو فرناندس، هافبک پرتغالی در فصل نقل و انتقالات زمستانی به یونایتد بود. به جز یونایتد، اورتون دیگر باشگاه لیگ برتری نیز خواهان خرید خامس است. این بازیکن در دوران حضور در رئال مادرید زیر نظر کارلو آنچلوتی روزهای درخشانی را سپری کرد و حالا سرمربی ایتالیایی یک بار دیگر قصد همکاری با خامس را دارد.

بیشتر بخوانید:
لاتزیو تهدید کرد: لیگ لغو شود شکایت می‌کنیم
مانوئل نویر و تصمیم احمقانه بایرن!
احتمال از سری گیری سری آ تا یک ماه دیگر 

تگ ها


خامس رودریگز اوله گونار سولسشر فوتبال جهان منچستریونایتد نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات خامس رودریگز منچستر یونایتد رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال