اولسان خط حمله قدرتمندی دارد اما خسته است/ نگران نیستیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه این تیم از باخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ درس گرفته است، گفت: اولسان تیم قدرتمندی است اما خسته‌تر از پرسپولیس است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس یکی از نفراتی است که این تیم روی آن برای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ حساب کرده است. بشار در فینال ۲۰۱۸ لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن هم حضور داشت.

این بازیکن در خصوص رویارویی پرسپولیس با تیم اولسان گفت: خوشحالیم که در دوحه و در فینال آسیا هستیم. از وقتی به قطر آمده‌ایم تمرین کرده‌ایم. برای یک مسئولیت بزرگ و بازی سخت آماده هستیم.

وی افزود: با تیم قدرتمند کره‌ای بازی داریم که شانسی به فینال نرسیده است. اولسان خط حمله قدرتمندی دارد و حتی یک مسابقه هم نباخته است. دیدار سختی خواهد بود و تیمی که کمتر اشتباه کند قهرمان خواهد شد.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: از باخت به تیم کاشیما در فینال سال ۲۰۱۸ آسیا صاحب تجربه شدیم. این به ما انگیزه می‌دهد تا اولین قهرمانی را در لیگ قهرمانان آسیا به دست بیاوریم. تماشاگران ایران پشت ما هستند. فقط می‌خواهیم برنامه‌های مربی را اجرا کنیم. ان شاءالله در فینال شانس هم با ما باشد و بتوانیم قهرمان شویم.

بشار خاطرنشان کرد: اشتباهات فردی از هر تیم می‌تواند به حریف اجازه گلزنی بدهد و بعد از آن، فضاهای بسته کار را برای تیمی که گل خورده است سخت می‌کند. امیدوارم در این بازی اشتباهات را کم کنیم. نقش ما اجرا کردن برنامه‌های مربی است.

وی در خصوص نقاط ضعف و قوت اولسان گفت: هر تیمی ضعف و قوت دارد. اولسان هنوز در شرایط و ریتم مسابقه است و بیشتر از ما بازی کرده است اما ممکن است خسته باشد در حالی که ما دو هفته در لیگ ایران بازی کردیم و سپس دیدارهای تدارکاتی انجام دادیم؛ اما نگران نخواهیم بود. در فینال هرچه که بتوانیم به کار می‌گیریم و ان شاءالله برنده شویم.

فینال لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا از ساعت ۱۵:۳۰ امروز شنبه در ورزشگاه الجنوب قطر بین پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بشار رسن می‌تواند امروز تاریخ بنویسد

بازی خداحافظی بشار با پیراهن پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا

 

 

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان آسیا تیم فوتبال اولسان هیوندای کره جنوبی تیم فوتبال پرسپولیس بشار رسن لیگ قهرمانان فوتبال آسیا فوتبال ایران پرسپولیس AFC Champions League فوتبال