اولونگا دست نیافتنی در آسمان لیگ ستارگان

مایکل اولونگا پس از دبل مقابل هم‌تیمی‌های شجاع خلیل‌زاده فاصله خود در جدول گلزنان با دیگر مهاجمان را بیشتر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر روز گذشته برگزار شد و جدول برترین گلزنان این لیگ نیز تغییر کرد. مایکل اولونگا ستاره بی چون و چرای الدحیل در جریان پیروزی چهار بر صفر تیمش مقابل الریان دو گل زد تا با ۱۹ گل در ۱۷ هفته با اختلاف خوبی نسبت به سایر مهاجمان صدرنشین جدول برترین گلزنان باشد.

اما تفاق جالب بازی‌های روز گذشته دبل آندره آیو مهاجم غنایی السد بود که در دقایق ۹۰+۴ و ۹۰+۵ دو گل زد و در پیروزی پنج گله تیمش مقابل الغرافه تاثیرگذار بود. آیو خود را به رده دوم برترین گلزنان رساند و ۱۲ گله شد. او هفت گل با اولونگا فاصله دارد اما دو بازی عقب افتاده السد می‌تواند او را برای آقای گلی امیدوارتر کند.

رده سوم برترین گلزنان قطر در تسخیر سه مهاجم خطرناک و ۱۱ گله است. بغداد بونجاح که شروع خوبی در این فصل داشت پس از بازگشت از جام ملت‌های آفریقا با حذف الجزایر هنوز نتوانسته به فرم ایده‌آل خود برسد و با گل نزدن در بازی دیروز برای نخستین بار به رده سوم سقوط کرد. بونجاح تلاش می‌کند در ادامه فصل خود را به اولونگا نزدیک کند. ایمن حسین عراقی بازیکن ام صلال و همچنین اکرم عفیف که در بازی روز گذشته اخراج شده بود نیز در کنار بونجاح تا اینجای فصل ۱۱ بار موفق به گلزنی شده‌اند.

لژیونرهای با کیفیت حاضر در پست مهاجم در لیگ ستارگان باعث پر گل‌تر شدن بازی‌ها شده و مهاجمان این لیگ به خصوص السدی‌ها آمار بسیار خوبی را به ثبت رسانده‌اند.

تگ ها


اکرم عفیف الریان الدحیل فوتبال جهان السد قطر فوتبال