اولویت های منچستریونایتد برای تقویت خط دفاعی

از ایتالیا خبر میرسد که منچستریونایتد در ژانویه ۲۰۱۹ برای خرید نیکولا میلنکوویچ، مدافع میانی فیورنتینا اقدام خواهد کرد ......

 از ایتالیا خبر می‌رسد که منچستریونایتد در ژانویه ۲۰۱۹ برای خرید نیکولا میلنکوویچ، مدافع میانی فیورنتینا اقدام خواهد کرد.

به گزارش مدال، این ملی پوش صربستانی در تمامی ۱۲ بازی این فصل فیورنتینا در سری آ به میدان رفته است و دو گل نیز به ثمر رسانده است. دریافت ۲۱ گل طی تنها ۱۲ بازی در رقابت‌های لیگ برتر، ژوزه مورینیو به این فکر انداخته است تا در ژانویه یا ژوئن، میلنکوویچ را به منچستر بکشاند. این در حالی است که ماریو کونینی (رییس فیورنتینا) در ماه سپتامبر خبر از رد کردن پیشنهادی ۳۶ میلیون پوندی برای این بازیکن در تابستان گذشته داد. این یعنی فلورانسی‌ها برای مدافعی که مد نظر چلسی، آٰرسنال و یوونتوس هم قرار دارد، دست کم ۵۰ میلیون پوند می‌خواهند. 

میلنکوویچ که توانایی بازی در سمت راست خط دفاع را نیز دارد، در سال ۲۰۱۷ در ازای ۴.۵ میلیون پوند از پارتیزان بلگراد به فیورنتینا پیوست و تا ژوئن ۲۰۲۲ هم با تیمش قرارداد دارد. اسکای ایتالیا همچنین دریافته است که منچستریونایتد در صورت ناکامی در جذب میلنکوویچ، برای خرید یواخیم اندرسن، مدافع ۲۲ ساله دانمارکی اقدام خواهد کرد. گفتنی است میلان و یوونتوساز دیگر مشتریان اندرسن که به فکر جدایی در ژانویه است، هستند. 

تگ ها


منچستر یونایتد فوتبال