اولیایی: برای استقلال به وزیر برنامه دادم

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال می‌گوید که این باشگاه به یک ساختار کلی نیاز دارد و تغییرات فردی در هیئت مدیره راهکار درستی برای عبور از مشکلات و چالش‌ها نیست....

به گزارش مدال، کاظم اولیایی اظهار داشت: مسوولان استقلال در دوحه با استراماچونی مشغول مذاکره هستند و باید اجازه دهیم اخبار این مذاکرات به برون درز پیدا نکند تا بتوانیم بهترین تحلیل را داشته باشیم.

وی افزود: اینکه استقلالی‌ها در آرامش و پشت درب‌های بسته با استراماچونی مذاکره می‌کنند اتفاق خوبی است و نباید اجازه داد در اوج حساسیت‌هایی که ایجاد شده است، اخباری به بیرون درز پیدا کند.

اولیایی درباره اینکه استقلال در حال از دست دادن زمان است، خاطرنشان کرد: همه تیم‌ها در حال استراحت هستند و استقلال زمان زیادی را از دست نداده است. پرسپولیس رقیب سنتی استقلال شرایط مشابه این تیم را دارد. مگر پرسپولیس تمرینات خود را آغاز کرده است که استقلال عقب بیفتد؟

مدیرعامل اسبق استقلال تصریح کرد: استقلال اگر بتواند از شرایط و بحران فعلی عبور کند، به طور حتم در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

وی تاکید کرد: من زمانی که با وزیر ورزش و جوانان حرف زدم شرایط کلی خودم را برای حضور در استقلال اعلام کردم و به وی برنامه جامع و کلی دادم.

بیشتر بخوانید:

واکنش آصفی به احتمال بازگشت به استقلال: تا قطعی نشود صحبت نمی‌کنم

تگ ها


هیئت مدیره استقلال کاظم اولیایی استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال