اولیایی: کار استراماچونی حرفه‌ای نبود

مدیر عامل سابق باشگاه استقلال گفت: آیا وقتی مربی یک قراردادی را امضا کرده این کار حرفه ای است که وسط قرارداد بگوید مبلغ را اضافه یا زمانش را نصف کنید؟...

به گزارش مدال، کاظم اولیایی در خصوص حواشی به وجود آمده پیرامون بدهی باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی خود گفت: وقتی خلاء بزرگی به اسم کانون هواداران وجود دارد نمی‌توانیم افکار عمومی را درست هدایت کنیم و احساسات بر فضای موجود غلبه می‌کند.

مدیر عامل سابق باشگاه استقلال ادامه داد: روزی که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دستور انحلال کانون‌های هواداری را داد گفتم این موضوع باعث سوءاستفاده بعضی افراد از بیرون خواهد شد. قبلا دو مجوز کانون هواداری باشگاه زیر نظر وزارت کشور و استانداری تهران صادر شده بود و خود هواداران، آن را اداره می‌کردند. هم مطالبات مشخص بود و هم باید پاسخگو می‌بودند.

وی افزود: تحت تاثیر همین فضای غیر حرفه‌ای و احساسی، وقتی استراماچونی می‌بیند عده‌ای برایش تظاهرات می‌کنند و گلو پاره می‌کنند خب طاقچه بالا می‌گذارد در حالی که اگر واقعا موضوع فقط مطالباتش بود، الان تمام و کمال گرفته است و نباید با احسسات هواداران بازی کند.

اولیایی تاکید کرد: اینکه یک سرمربی برای حق و حقوقش مطالبه‌گری کند طبیعی است اما درک کردن شرایط تیم همه جای دنیا بخشی از کار حرفه‌ای است. الان سرمربی صنعت نفت آبادان مشکل ندارد ولی عاشقانه پای تیمش ایستاده است. استراماچونی حالا که پولش را گرفته باید نجابت به خرج می‌داد و تیم را رها نمی‌کرد.

او در پایان گفت: هواداران استقلال که این همه برای پرداخت پول سرمربی به باشگاه پیام دادند و فشار وارد کردند حالا بد نیست به استراماچونی هم چند پیام بدهند که چرا با وجود دریافت پول به ایران نمی‌آید؟ وقتی یک نفر قراردادی را امضا کرده آیا حرفه‌ای است که وسط قرارداد بگوید مبلغ را اضافه یا زمان قرارداد را نصف کنید؟

 

بیشتر بخوانید:

حمایت بازیکن پیشین استقلال از مدیرعاملی فتح‌الله‌زاده

همدانی از بزرگان استقلال رخصت گرفت

تگ ها


باشگاه استقلال مدیرعامل پیشین استقلال کاظم اولیایی بازگشت استراماچونی اخبار استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال