اولین اشتباه بزرگ کالدرون در پرسپولیس

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: سروش رفیعی بازیکن خلاق و باکیفیتی است و جدایی او را می توان نخستین اشتباه کالدرون در پرسپولیس دانست....

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: سروش رفیعی بازیکن خلاق و باکیفیتی است و جدایی او را می توان نخستین اشتباه کالدرون در پرسپولیس دانست.

محمود کلهر گفت: جدایی رفیعی اولین اشتباه کالدرون بود.

به گزارش مدال، محمود کلهر در خصوص کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح از فهرست پرسپولیس، گفت: رفیعی می توانست به پرسپولیس کمک کند و کنار گذاشتن او تصمیم عجولانه ای بود. اگر قرار باشد بشار رسن را با دلار نگه داریم بهتر بود سروش را حفظ کنیم که بازیکن ضعیف تری نسبت به رسن نیست.

وی ادامه داد: سروش بارها نشان داده توانمندی‌های زیادی دارد و می توانست برای کالدرون در بازی های حساس مفید باشد.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به کنار گذاشتن شایان مصلح، گفت: در سمت چپ پرسپولیس بازیکنان زیادی حضور دارند. البته مصلح بازیکن زحمت کشی است و نمی دانم منطق کالدرون برای کنار گذاشتن او چه بوده است. به‌نظر می‌رسد او قصد استفاده از محمد نادری و محمد انصاری در این پست را دارد.

وی در مورد احتمال دخالت مدیران پرسپولیس در جذب و جدایی بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: فکر می کنم اگر مدیریت در خصوص کنار گذاشتن بازیکنان تصمیم گرفته باشد پرسپولیس در طول فصل از این موضوع آسیب خواهد دید. ورودی و خروجی های تیم باید با نظر سرمربی صورت گیرد و البته فکر نمی کنم کالدرون مربی سفارش پذیری باشد.

کلهر تاکید کرد: کالدرون در تصمیم گیری های خود باید از کریم باقری بیشتر کمک بگیرد و فراموش نکنید او در موفقیت های پرسپولیس و برانکو نقش پررنگی داشت.

کاپیتان سال‌های دور پرسپولیس در خصوص تیم های همگروه ایران در مقدماتی جام جهانی، گفت: تنها رقیب ما در این مرحله عراق است و سایر تیم ها خطرناک نیستند. تیم ایران بازیکنان بسیار بزرگی دارد و ما از مرحله مقدماتی به آسانی عبور خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه تیم ملی کادرفنی بسیار خوبی دارد و حضور وحید هاشمیان در کنار ویلموتس کمک بسیار بزرگی خواهد کرد.

قرعه کشی مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا برگزار شد و تیم ملی کشورمان با ایران، عراق، بحرین، هنک‌کنگ و کامبوج هم‌گروه شد.

اخبار مرتبط:

پیغام عرب برای برانکو: داد و فریاد نکن!/ او به ما ضرر مالی و روانی زد

تگ ها


محمود کلهر گابریل کالدرون سروش رفیعی شایان مصلح پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات