اولین اظهارنظر کاتانچ پس از همگروهی با ایران

سرمربی اسلوونیایی تیم ملی عراق در نخستین اظهارنظر رسمی خود پس از قرعه کشی مقدماتی جام جهانی، جواب بسیار کوتاهی در این زمینه داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه هنوز تکلیف سرکو کاتانچ سرمربی تیم ملی عراق برای ادامه کار در این تیم و یا جدایی از جمع آنها مشخص نشده است، اما قرعه کشی مرحله اصلی و پایانی مقدماتی جام جهانی روز گذشته به انجام رسید و عراقی ها به همراه ایران، کره جنوبی، لبنان، سوریه و امارات در گروه نخست قرار گرفت.


اما در حالیکه مربیان تیم های ملی آسیایی نسبت به قرعه کشی های انجام شده واکنش نشان دادند، اما کاتانچ به دلیل نامشخص بودن وضعیتش با عراقی ها، در گفتگویی بسیار کوتاه نسبت به قرعه کشی انجام شده واکنش نشان داد.


این مربی اسلوونیایی در مصاحبه با وب سایت شفق نیوز عراق درخصوص قرعه کشی انجام شده اظهار داشت: در مرحله مقدماتی جام جهانی، هیچ بازی آسان یا دشواری وجود ندارد. این، به آمادگی شما بستگی دارد. اگر در این زمینه خوب و آماده باشید همه چیز آسان و در دسترس خواهد بود.


او ادامه داد: بازی با حریفان آسان و نتیجه نیز در دسترس خواهد بود به شرطی که در اداره کردن بازی و آماده شدن برای آن، ذهنیت مثبت داشته باشید ولی اگر آمادگی شما بد باشد، دیدار با حریفان سخت و دشوار خواهد بود.


پس از شکست تیم ملی عراق مقابل ایران در مرحله قبلی مقدماتی جام جهانی، کاتانچ راهی کشورش شد و در این مدت اخبار زیادی مبنی بر قطع همکاری او و عراقی ها شنیده می شود.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق