اولین بازیکنی که با نظر مستقیم فکری برای استقلال جذب شد

هافبک پیشین تیم ذوب آهن اصفهان نخستین بازیکنی بود که با نظر مستقیم محمود فکری به این تیم پیوست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمود فکری در حالی هدایت آبی پوشان تهران را به دست گرفت که این تیم راه زیادی از نقل و انتقالات را طی کرده بود و بازیکنانی چون موسوی، مرادی، مظاهری، مرادمند و کریم زاده را به خدمت گرفته بود. آبی‌ها شب گذشته و بعد از چند جلسه با مهدی مهدی پور، با این بازیکن نیز به توافق نهایی رسیده تا مهدی پور نیز با عقد قرارداد رسما به جرگه استقلالی‌ها بپیوندد.

مدیران استقلال که پیش از حضور محمود فکری در استقلال باب مذاکراتی را با این بازیکن باز کرده بودند، پس از جدی شدن احتمال حضور فکری به عنوان سرمربی در این تیم مذاکرات خود را با مهدی پور متوقف کردند تا این انتقال با نظر مستقیم سرمربی جدید شکل گیرد.

هیات مدیره استقلال بعد از دریافت تایید از محمود فکری در خصوص جذب مهدی پور، مذاکرات خود را با وی بار دیگر به جریان انداخت تا هافبک پیشین ذوب آهن رسما به این تیم بپیوندد. در واقع مهدی مهدی پور نخستین بازیکنی است که با نظر مستقیم محمود فکری به تیم استقلال پیوست. 

تگ ها


مهدی مهدی پور تیم فوتبال استقلال تهران محمود فکری نقل و انتقالات لیگ برترفوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال