اولین بازیکن ایرانی که تمرینات را با تیم شروع می‌کند

باشگاه دینامو زاگرب کرواسی تدابیر خاصی برای برگزاری تمرینات‌اش اندیشیده است....

به گزارش "ورزش سه"، سازمان لیگ فوتبال کرواسی در اواخر هفته گذشته رسما اعلام کرد، تمام تیم‌ها می‌توانند از روز دوشنبه هفته آینده(هشتم اردیبهشت‌ماه) تمرینات خود را آغاز کنند و اکنون باشگاه دینامو زاگرب که صادق محرمی را در اختیار دارد، برنامه ویژه‌ای برای انجام این کار در نظر گرفته است.

باشگاه دینامو زاگرب در بیانیه‌ای اعلام کرده با توجه به تصمیم مسؤولان ذی‌صلاح درباره امکان تمرینِ تمام ورزشکاران باشگاه‌ها و ورزشکاران انفرادی، تمرینات تیم اصلی خود را از فردا دوشنبه آغاز می‌کند.

بنابر اعلام باشگاه دینامو زاگرب، بازیکنان این تیم از فردا در شرایطی به استادیوم ماکسیمیر برمی‌گردند که طبق برنامه زمان‌بندی پیش‌بینی شده و با در نظر گرفتن وضعیت خاص، در قالب گروه‌های ۵ نفره به تمرین می‌پردازند تا از ازدحام جمعیت و شیوع بیماری جلوگیری کنند.

تمرینات یاران محرمی در شرایطی با تنها ۵ نفر در هر نوبت صورت می‌گیرد که تمام اقدامات پیشگیرانه برای عدم ابتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته خواهد شد و تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و درمانی رعایت می‌شود؛ ضمن اینکه جلسه اول این تیم بر روی تماشاگران و رسانه‌ها بسته خواهد بود.

محرمی که در این فصل ۱۱ بازی در لیگ یک کرواسی انجام داده، نخستین بازیکن ایرانی خواهد بود که بعد از شیوع ویروس کرونا به همراه تیم باشگاهی‌اش و به‌صورت گروهی تمرین می‌کند.

تگ ها


صادق محرمی دینامو زاگرب کرواسی لوکوموتیو