اولین بازی خریدهای جدید رئال با لباس این تیم چگونه بوده است؟

ادن هازارد فردا اولین بازی خود با پیراهن لوس بلانکو را انجام می‌دهد. دیگر ستارگان رئال نظیر رونالدو و بکهام و... اولین بازی خود را در چه شرایطی انجام دادند؟...

ادن هازارد اولین بازی خود برای رئال مادرید را بامداد فردا مقابل بایرن مونیخ انجام می‌دهد. امضای قرارداد با هازارد آغاز پروژه‌ جدید کهکشانی‌های مادرید است و به همین دلیل اولین بازی بازیکنان مهمی که تا امروز به رئال کهکشانی فلورنتینو پرز پیوستند را بررسی می‌کنیم.
فیگو – ۲۰۰۰
پیوستن فیگو به رئال، قولی بود که پرز به هواداران داد تا در انتخابات باشگاه رای بیاورد. فیگو پس از یورو ۲۰۰۰، اولین بازی خود را در آلمان مقابل گالاتاسرای در تورنمنتی دوستانه به مناسبت ۱۰۰ سالگی بایرن انجام داد و ۹۰ دقیقه بازی کرد. رئال آن بازی را ۳-۲ برد و فیگو پس از بازی گفت: خوشحالم که اولین بازیم را انجام می‌دهم.
زین‌الدین زیدان – ۲۰۰۱
می‌توان زیدان را یکی از مهم‌ترین خریدهای تاریخ رئال دانست. اولین بازی او در یک بازی دوستانه مقابل تیم لاسان بود که در حضور ۶ هزار تماشاگر، ۴۵ دقیقه بازی کرد و رئال آن بازی را ۲-۰ برد.
رونالدو – ۲۰۰۲
مهم‌ترین موفقیت رئال در جام جهانی امضای قرارداد با رونالدو پس از درخشش در این جام بود. او از اینتر به مادرید می‌آمد اما به دلیل عمل جراحی زانو تا اکتبر (مهر) برای رئال بازی نکرد اما در ۱۱ دقیقه اولین بازی‌اش با پیراهن لوس بلانکو ۲ گل زد.
دیوید بکهام - ۲۰۰۳
همه‌چیز اطراف بکهام خاص و متفاوت بود. او اولین بازی خود با پیراهن رئال را در بیجینگ چین مقابل چاینا دراگون انجام داد. بکهام ۷۲ دقیقه در زمین حضور داشت و ضربات ایستگاهی او به رئال کمک کرد تا بازی را به سود خودشان به پایان ببرند.
مایکل اوون -  ۲۰۰۴
اوون به دلیل شرایط قرارداد نتوانست در دیدارهای پیش فصل حضور داشته باشد. اوون در اولین دیدار رئال در لالیگا مقابل مایورکا روی نیمکت نشست اما به جای رائول به بازی آمد و در گل پیروزی بخش رونالدو تاثیر گذار بود.
کریستیانو رونالدو و کریم بنزما – ۲۰۰۹
دوبلین ایرلند و ۸۰۰۰ هوادار حاضر در ورشگاه خانگی شمروک، شاهد اولین حضور رونالدو با پیراهن رئال بودند. این بازی اولین دیدار کریم بنزما هم بود که با پیراهن شماره ۹، اولین گلش را به ثمر رساند.
کاکا – ۲۰۰۹ 
پس از حضور در جام کنفدراسیون‌ها، کاکا در آمریکا اولین دیدار خود را برای رئال مقابل تورنتو انجام داد. او نمایش خوبی داشت اما تعویض شد.
گرت بیل – ۲۰۱۳
بیل به دلیل حضور در بازی‌های ملی در اردوی پیش فصل رئال حضور نداشت اما در اولین بازی رسمی خود با پیراهن رئال، مقابل ویارئال گلزنی کرد و تا امروز ۱۰۲ بار برای لوس بلانکو گلزنی کرده است. رئال و ویارئال در پایان به تساوی ۲-۲ رسیدند تا بیل در اولین حضورش طعم برد را کسب نکند.

بیشتر بخوانید:

جلسه مهم سران رئال مادرید در کانادا؛ بمب نقل‌وانتقالاتی در راه است؟

 

تگ ها


گزارش اختصاصی گالاکتیکو کهکشانی‌ها دیوید بکهام کریستیانو رونالدو اوون زین‌الدین زیدان لوئیس فیگو رئال مادرید لالیگا فوتبال