اولین بازی فیکس کاوانی در لیگ برتر

ادینسون کاوانی امروز درحالی برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان بازیکن فیکس به میدان می رود که ده سال پیش تا یک قدمی بازی در این لیگ پیش رفته بود....

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه ای تا کنون دو بازی برای تیم جدیدش منچستریونایتد انجام داده ولی تا امروز از ابتدا به عنوان بازیکن فیکس در لیگ برتر جزیره پا به زمین نگذاشته.

کاوانی اولین بار در جریان تساوی ۰-۰ یونایتد مقابل چلسی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و سپس در لیگ قهرمانان در مقابل لایپزیش هم بازی کرد.

کاوانی اما امروز در دیدار منچستریونایتد و آرسنال برای اولین بار به عنوان بازیکن فیکس شیاطین سرخ از ابتدا به میدان خواهد رفت.

این در حالی است که کاوانی یک دهه پیش تا یک قدمی بازی در لیگ برتر با پیراهن منچسترسیتی پیش رفته بود اما در آخرین لحظه مالک باشگاه وقت او پالرمو ستاره اروگوئه ای را به ناپولی فروخت.

فوشی مدیر سابق باشگاه پالرمو که ده سال پیش کاوانی را به جای منچسترسیتی به ناپولی واگذار کرد در آستانه بازی امروز یونایتد و آرسنال درباره ستاره حالا کهنه کار اروگوئه ای گفت: " در جریان رقابتهای زیر ۲۰سال آمریکای جنوبی در سال ۲۰۰۷ دو مهاجم درخشیدند. یکی از آنها کاوانی بود که ما با پرداخت ۳.۹ میلیون یورو جذبش کردیم. در سال ۲۰۱۰ روبرتو مانچینی او را برای تیمش منچسترسیتی می‌خواست ولی مالک باشگاه ما زامپارینی ترجیح داد او را به دوستش دی لورنتیس در ناپولی بفروشد. من می دانم کاوانی مدتها بود که می‌خواست در لیگ برتر بازی کند و حالا از اینکه پیراهن معروف شماره ۷ یونایتد را به تن کرده حتماً به خودش افتخار می‌کند".

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن منچستر یونایتد