اولین بازی معروف در چین؛ ژانویه ۲۰۲۱!

سعید معروف بیش از یک ماه دیگر برای نخستین بار در لیگ چین به میدان می‌رود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید معروف از سال ۲۰۱۹ عضو تیم بایک موتور پکن شد و پس از حضور تیم ملی والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا در ژانویه ۲۰۲۰ به تمرینات این باشگاه ملحق شد. پاسور تیم ملی ایران مدتی در تمرینات این تیم شرکت کرد، اما با گسترش و شیوع کرونا و تعطیلی لیگ‌های ورزشی چین، راهی آمریکا شد.


ستاره ایرانی تیم والیبال بایک موتور، تمرینات خود را در مدت اقامتش در آمریکا پیگیری کرد و بالاخره ۱۵ آذرماه بعد از مدت‌ها انتظار دوباره به پکن بازگشت تا در لیگ چین به میدان رود.


بر اساس قوانین سختگیرانه لیگ های ورزشی چین برای بازیکنان خارجی، معروف تا پایان آذرماه باید در قرنطیه بماند و پس از آن می‌تواند تمرینات خود را با تیم چینی دوباره آغاز کند.


فدراسیون والیبال اعلام کرده بر اساس برنامه اعلام شده به معروف از سوی باشگاه بایک موتور پکن، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران روز چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه برای نخستین بار با این تیم در لیگ چین به میدان می‌رود.


در واقع معروف در سال ۲۰۲۰ هم نمی تواند برای تیم چینی بازی کند و در واقع حدود یک سال و نیم بعد از عقد قرارداد با بایک موتور بالاخره در ژانویه ۲۰۲۱ در لیگ چین به میدان خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:

سعید معروف از آمریکا به چین رسید

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران والیبال میرسعید معروف والیبال