اولین برد پرسپولیسی ها/ ذوب آهن به صدر جدول گروه اول رسید

اولین روز از دور دوم مرحله رفت لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان با برد تیم های مطرح شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان و ثبت اولین پیروزی برای تیم پرسپولیس پیگیری شد....

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله دوم از دور رفت سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان، امروز سه شنبه ۲۰ آبان ماه با برگزاری سه دیدار در گروه اول در تالار هندبال شهید سلیمانی تهران آغاز شد.

در اولین دیدار امروز در گروه اول تیم نیروی زمینی شهید شاملی مدافع عنوان نایب قهرمانی و مدعی کسب سکو برابر تیم پاس ناجای قم قرار گرفت.

در این دیدار نیمه اول با نتیجه ۱۴ بر ۱۳ به سود شاگردان رهسپار از کازرون تمام شد. در نهایت تیم مدعی شهید شاملی کازرون موفق شد با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ پیروز این مسابقه شود.

در دومین دیدار امروز، دو تیم پرسپولیس بهبهان و نفت و گاز گچساران به مصاف هم رفتند که تیم پرسپولیس موفق شد به اولین برد خود در دور رفت دست یابد. نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۷ بر ۸ به سود پرسپولیسی‌ها پیگیری شد. در ادامه تیم پرسپولیس بهبهان توانست با اختلاف ده گل و ثبت نتیجه ۳۵ بر ۲۵ به پیروزی برسد.

در سومین بازی امروز تیم مدعی ذوب آهن اصفهان نیمه اول را ۱۶ بر ۹ برابر تیم ستارگان دشتستان پیروز شد. ستارگان دشتستان که سه بازی اول خود در دور اول مرحله رفت را به دلیل تعدد تعداد بازیکنان و کادر کرونایی خود از دست دادند، در پایان این بازی با نتیجه ۳۷ بر ۲۵ مغلوب تیم ذوب آهن اصفهان شدند.

در پایان این سه دیدار تیم ذوب آهن اصفهان با ۴ بازی و ۶ امتیاز در صدر گروه اول قرار گرفت. تیم شهید شاملی کازرون با ۳ بازی و ۶ امتیاز دوم، پاس ناجای قم با ۴ بازی و ۴ امتیاز در رده سوم قرار گرفتند. تیم پرسپولیس بهبهان با کسب اولین پیروزی خود، ۳ بازی و ۲ امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفت. تیم ستارگان دشتستان با یک بازی و بدون امتیاز و نفت و گاز گچساران با ۳ بازی و بدون امتیاز رده‌های بعدی گروه اول هستند.

نتایج کامل این دیدارها به این ترتیب است:

- شهید شاملی کازرون ۳۲ - پاس ناجا قم ۲۶
- پرسپولیس بهبهان ۳۵ - نفت و گاز گچساران ۲۵
- ذوب آهن اصفهان ۳۷ - ستارگان دشتستان ۲۵

برنامه مسابقات در روز چهارشنبه ۲۱ آبان ماه در گروه دوم:

- پرواز هوانیروز - فرازبام خاییز دهدشت
- مس کرمان - زغال سنگ طبس
- فولاد سپاهان اصفهان - کیمیا کاشت کردستان

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال تیم هندبال ذوب آهن اصفهان