اولین حرفهای رونالدینیو بعد از آزادی از زندان

رونالدینیو، ستاره سابق بارسلونا، در اولین مصاحبه اش بعد از آزادی از زندان، اعلام کرد که از دستگیر شدن در پاراگوئه شگفت زده شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مرد سال سابق فوتبال دنیا ماه گذشته به همراه برادرش، روبرتو آسیس، هنگام ورود به پاراگوئه با پاسپورت جعلی، دستگیر شدند.

بعد از ۳۲ روز زندانی بودن، قاضی گوستاوو آماریا حکم داد که آنها می توانند تا پیش از برگزاری داد، در هتلی در آسانسیون تحت نظر باشند.

رونالدینیو که در سال ۲۰۰۲ با برزیل قهرمان جام جهانی شد و در سال ۲۰۰۵ هم توپ طلای بهترین بازیکن دنیا را به دست آورد، در اولین مصاحبه اش بعد در خارج از زندان، به شبکه تلویزیونی ABC Color پاراگوئه گفت:" ما کاملا شگفت زده شدیم وقتی فهمیدیم که مدارک غیرقانونی است. از آن زمان هدف ما این بوده که با سیستم قضایی همکاری کنیم تا حقیقت مشخص شود.

از آن لحظه تا امروز، ما همه چیز را توضیح دادیم و همه شرایطی که ما درخواست کردیم، برای مان فراهم شده است."

او همچنین در مورد لحظه ای که به آنها گفته شد باید به زندان بروند، گفت:" ضربه سختی بود. هرگز تصور نمی کردم که در چنین شرایطی قرار بگیرم. در همه زندگی ام تلاش کردم تا به بالاترین سطح حرفه ای برسم و با فوتبالم، باعث خوشحالی مردم بشوم."

رونالدینیو تاکید کرد که علی رغم این اتفاق، اصلا از مردم پاراگوئه ناراحت نیست و مذهبش به او کمک کرد تا این شرایط را پشت سر بگذارد:" رفتار گرم و احترام و شور همه مردم پاراگوئه را از روز اولی که به این کشور آمدم، احساس کردم و بسیار متشکر هستم.

من اعتقادات خودم را دارم همیشه دعا می کنم تا کارها خوب پیش برود و امیدوارم این مسئله هم به زودی تمام شود."

ستاره سابق بارسا همچنین تاکید کرد که بعد از خلاصی از این شرایط، اول از همه به دیدار مادرش می رود:" اولین کار این است که یک بوسه بزرگ به مادرم خواهم داد که از آغاز این شرایط و شیوع کرونا، همه این روزهای سخت را در خانه بوده است. سپس سعی می کنم اثر این شرایط را پشت سر گذاشته و با قدرت و اعتقاد پیش بروم."

شبکه ABC Color ادعا کرد که این مصاحبه در هتل محل اقامت رونالدینیو و با در نظر گرفتن همه شرایط بهداشتی انجام شده است.

بیشتر بخوانید:

مارادونا: تا پای مرگ از رونالدینیو دفاع می‌کنم

نمی توانم بین مسی و رونالدو یکی را انتخاب کنم

 

 

تگ ها


تیم ملی برزیل رونالدینیو فوتبال جهان برزیل فوتبال