اولین خروجی منچستریونایتد در زمستان مشخص شد

نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی باشگاه منچستریونایتد از شرایط خود در اولدترافورد راضی نیست و تمایل دارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی از شیاطین سرخ جدا شود....

نمانیا ماتیچ هافبک صربستانی باشگاه منچستریونایتد از شرایط خود در اولدترافورد راضی نیست و تمایل دارد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی از شیاطین سرخ جدا شود.

به گزارش مدال، «نمانیا ماتیچ» هافبک صربستانی شیاطین‌سرخ، در این فصل زیر نظر «اوله‌گونار سولسشر» به ندرت در ترکیب منچستریونایتد به میدان رفته است. این در حالی‌ست که هافبک 31 ساله در آستانه یورو 2020 می‌خواهد به اندازه کافی بازی کند تا تیم ملی کشورش را در این رقابت‌ها همراهی کند. از این رو به فکر خروج از اولدترافورد در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی افتاده است.

نمانیا سال 2017 با 40 میلیون پوند از چلسی به شیاطین سرخ پیوست و تاکنون در 92 دیدار با پیراهن این تیم به میدان رفته و سه گل و سه پاس گل از خود به جا گذاشته است. او در این فصل به تیم جوانان باشگاه منتقل و تنها پنج بار برای تیم اصلی به کار گرفته شده است.

ماتیچ از باشگاه اینتر پیشنهاد قابل توجهی دارد و ترجیح می‌دهد یک بار دیگر زیر نظر «آنتونیو کونته» فعالیت کند.

بیشتر بخوانید:

نیمکت منچستریونایتد هم به یک آلمانی می‌رسد؟

تگ ها


نمانیا ماتیچ منچستریونایتد شیاطین سرخ اینتر نراتزوری اوله گونار سولسشر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان