اولین خروجی یوونتوس در زمستان مشخص شد؟

آدرین رابیو ستاره تازه وارد باشگاه یوونتوس از شرایطش در تورین رضایت ندارد و منتظر فرصت بازی بیشتر است و همین باعث شده برخی حس کنند که او از پیوستن به بانوی پیر پشیمان شده است....

آدرین رابیو ستاره تازه وارد باشگاه یوونتوس از شرایطش در تورین رضایت ندارد و منتظر فرصت بازی بیشتر است و همین باعث شده برخی حس کنند که او از پیوستن به بانوی پیر پشیمان شده است.

به گزارش مدال، «آدرین رابیو» که در تابستان با قراردادی آزاد از باشگاه پاری‌سن‌ژرمن راهی یوونتوس شد، در چهار مسابقه در سری‌آ تنها 27 دقیقه به میدان رفته و همین امر موجب نارضایتی ستاره فرانسوی شده است.

ماجرا برای هافبک 24 ساله زمانی بحرانی‌تر شد که «مائوریسیو ساری» سرمربی بانوی پیر پس از پیروزی سخت برابر ورونا گفته بود که رابیو باید به این فکر کند که «بلز متوئیدی» از او بازیکن قدرتمندتری است و به همین دلیل نسبت به میزان کم بازی خود شکایت نکند.

در واقع ساری از مثلث «میرالم پیانیچ»، «سامی خدیرا» و «بلز متوئیدی» در کمربند میانی استفاده می‌کند و این مسئله باعث لبریز شدن کاسه صبر ربیو شده است، امری که شاید موجب جدایی او در نقل‌وانتقالات زمستانی شود.

بیشتر بخوانید:

کاهش ارزش باشگاه یوونتوس و ضرر بزرگ به سهامداران

تگ ها


آدرین رابیو رابیو یوونتوس یوونتوس بیانکونری بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات زمستانی نقل و انتقالات فوتبال جهان سری آ آدرین ربیو یوونتوس سری آ فوتبال