اولین خرید احتمالی مادرید در زمستان؛ پالاسیوس

باشگاه رئالمادرید با ریورپلاته برای جذب پالاسیوس به توافق رسیده و این بازیکن اولین خرید زمستانی کهکشانیها خواهد بود ......

باشگاه رئال‌مادرید با ریورپلاته برای جذب پالاسیوس به توافق رسیده و این بازیکن اولین خرید زمستانی کهکشانی‌ها خواهد بود.

به گزارش مدال، با توافق ایجاد شده بین باشگاه رئال مادرید و ریورپلاته، ازکیل پالاسیوس، اولین خرید رئال در زمستان خواهد بود و این انتقال پس از فینال کوپا لیبرتادورس رسمی خواهد شد.

قراردادی که هنوز به امضا طرفین نرسیده، تا سال ۲۰۲۴ اعتبار خواهد داشت و باشگاه بر این باور است که پالاسیوس توان رقابت با ستاره‌های جوان و بزرگ منچسترسیتی و پاری سن ژرمن را دارد.

جوان ۲۰ ساله آرژانتینی از ۱۷ سالگی در رده اول فوتبال آرژانتین بازی کرده، ولی هنوز به ۵۰ بازی نرسیده است. او اولین بازی اش را برای تیم ملی آرژانتین انجام داد و یکی از بازیکنان کلیدی کوپا لیبرتادورس بود. نگاه‌ها در مادرید به این شکل است که پالاسیوس به پختگی لازم رسیده است و ارزش ۲۰ میلیون یورویی که برایش هزینه خواهد شد را دارد. ریور تلاش کرده که خرید او را به تعویق بیندازد، ولی مادرید نمی‌خواهد بیش از این صبر کند، زیرا آن‌ها معتقدند که حضور ستاره جوان آرژانتینی می‌تواند در نیم فصل دوم به آن‌ها کمک بسیاری کند.

پس از کش و قوس‌های فراوان، تماس امیلیو بوتراگنیو با رئیس باشگاه آرژانتینی، انتقال را نهایی کرد. این احتمال وجود دارد که او در جام باشگاه‌های جهان مادرید را همراهی کند، ولی در ابتدا او باید در کوپا لیبرتادورس به همراه ریور شرکت کند.

 

تگ ها


فوتبال