اولین خرید بزرگ PSG قطعی شد

فردا صبح قرارداد جیانلوئیجی دوناروما، دروازه بان ایتالیا با باشگاه پاری سن ژرمن تا سال ۲۰۲۶ نهایی می شود....

به گزارش "ورزش سه"، جیجی دوناروما بعد از پنج سال حضور در تیم اصلی میلان و در سن ۲۲ سالگی، پس از امتناع از توافق برای قرارداد جدید، این باشگاه را به عنوان بازیکن آزاد ترک کرده و با پاری سن ژرمن به توافق رسید. شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شد تست های پزشکی این دروازه بان جوان فردا صبح انجام شده و او با قراردادی پنج ساله به پاری سن ژرمن ملحق خواهد شد.

از آنجایی که جیجی دوناروما در حال حاضر برای برگزاری رقابت های یورو ۲۰۲۰ در اردوی تیم ملی ایتالیا حاضر است، آزمایشات پزشکی او در فلورانس و نزدیک مرکز تمرینی کاورچیانو انجام می شود. اعضای کادر پزشکی پاری سن ژرمن به همراه نمایندگان کادر بدنسازی تیم ملی ایتالیا در جلسه حضور خواهند داشت و در صورت موفقیت دوناروما، قرارداد جدید به امضا می رسد.

جیجی دوناروما قرارداد جدید تا ژوئن ۲۰۲۶ منعقد کرده و دستمزدی بیش از ۱۰ میلیون یورو در هر فصل دریافت می کند. پیش از این اخباری در مورد ابراز تمایل تیم هایی چون بارسلونا و یوونتوس نیز برای جذب دوناروما شنیده شده بود، اما در نهایت او با پاری سن ژرمن به توافق دست یافت. دوناروما در ترکیب آتزوری در رقابت های یورو ۲۰۲۰ عملکرد خوبی داشته و در طی دو بازی اول موفق به ثبت کلین شیت شده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما فوتبال