اولین خرید زمستانی یوونتوس مشخص شد؟

یوونتوس در فصل زمستان خیز دوباره ای برای خرید مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن بر می‌دارد....

به گزارش "ورزش سه"، مائورو ایکاردی در سال های اخیر همیشه در لیست خرید یوونتوس قرار داشته و مکس آلگری تمایل زیادی به همکاری با این مهاجم ۲۸ ساله دارد. با قطعی شدن جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس بود که مدیران این باشگاه خیلی زود برای خرید این مهاجم اقدام کردند، اما پیشنهاد آنها مورد قبول پاری سن ژرمن قرار نگرفت و بیانکونری نیز تنها به جذب مویس کین، ستاره جوان و ایتالیایی اکتفا کرد.

در حقیقت یوونتوس خواهان جذی مائورو ایکاردی با قراردادی قرضی به مدت یک یا دو فصل بود، اما مدیران تیم فرانسوی خواهان فروش موقت این بازیکن نبوده و تنها در صورت رسیدن پیشنهادی برای انتقال دائم او حاضر به مذاکره هستند. اما گاتزتا دلااسپورت مدعی شد یوونتوس در بازار زمستانی دوباره برای خرید مائورو ایکاردی اقدام می کند.

با اضافه شدن لیونل مسی و ماندن کیلیان امباپه در پاریس، کار مائوریتو برای حضور در ترکیب اصلی بسیار دشوار است و احتمالا خود این بازیکن نیز علاقمند به بازگشت به لیگ ایتالیا خواهد بود. بهترین دوران مائورو ایکاردی در ترکیب اینتر رقم خورد و حالا یوونتوس می خواهد کاپیتان سابق رقیب همیشگی خود را به هر ترتیبی در فصل زمستان به خدمت بگیرد.

یوونتوس در حال حاضر در خط حمله گزینه چندانی در اختیار ندارد و در صورت عدم موفقیت بازیکن فعلی ترکیب این تیم، احتمال انتقال این بازیکن در فصل زمستان یا در نهایت تابستان سال آینده وجود خواهد داشت.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی یوونتوس