اولین رکوردشکنی مسی؛ تمام شدن پیراهن شماره ۳۰ در ۳۰ دقیقه

روز گذشته لیونل مسی رسما به باشگاه پاری سن ژرمن پیوست و سرعت فروش پیراهن های او در تیم جدیدش، شگفت انگیز بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هواداران پاری سن ژرمن تنها ۳۰ دقیقه پس از اعلام رسمی عقد قرارداد با لیونل مسی، با حضور در فروشگاه آنلاین این باشگاه همه پیراهن های موجود را خریداری کردند.

برنده شش توپ طلا روز سه شنبه برای نهایی کردن انتقال پر سر و صدای خود به تیم فرانسوی به پاریس سفر کرد تا مراحل پزشکی را پشت سر گذاشته و قراردادش را منعقد کند. مسی که قراردادش با بارسا در ماه ژوئن به پایان رسید، قراردادی دو ساله با PSG به امضا رساند. باشگاه پاری سن ژرمن تایید کرد که فوق ستاره ۳۴ ساله آرژانتینی پیراهن شماره ۳۰ را بر تن خواهد کرد -شماره ای که قبلا در اولین روزهای حضور خود در تیم بزرگسالان بارسلونا می پوشید.

ویدئوی اعلام رسمی امضای قرارداد لیونل مسی حدود ساعت ۲۱:۱۵ به وقت انگلیس در حساب توییتر PSG منتشر شد. یوناس عدنان، روزنامه نگار، بعداً توییت کرد که تمامی پیراهن های "مسی ۳۰" در فروشگاه PSG حدود ۳۰ دقیقه پس از انتشار ویدیوی فوق فروخته شده است.

مسی روز یکشنبه و پیش از دریافت پیشنهاد رسمی از پاری سن ژرمن، خداحافظی کنفرانس خداحافظی بسیار پر احساسی داشت. اسطوره بارسلونا بعد از این خداحافظی به همراه خانواده خود به پایتخت فرانسه رفت و با استقبال خارق العاده طرفداران PSG روبرو شد. گفته می شود مسی با دستمزد ۲۹.۶ میلیون پوندی اش بالاتر از نیمار و کیلیان امباپه گرانترین بازیکن PSG است.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان فوتبال