اولین صحبت های لروی سانه بعد از انتقال به بایرن

لروی سانه، ستاره بایرن مونیخ از انتقال به این تیم بسیار خوشحال به نظر می‌رسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شب گذشته بود که بالاخره انتقال ستاره آلمانی یعنی لروی سانه به بایرن مونیخ رنگ و بوی رسمی به خود گرفت. سانه با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۶۰ میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست تا فصل آینده را در آلیانز توپ بزند.

ستاره آلمانی بعد از قطعی شدن انتقال به بایرن مونیخ ضمن ابراز خوشحالی از این موضوع گفت: " بایرن مونیخ یک باشگاه عالی با اهداف بسیار بزرگ به حساب می‌آید؛ اهدافی که برای من هم بسیار مناسب هستند. من مشتاقانه منتظر چالش جدید هستم و نمی توانم منتظر تمرین با تیم باشم."

سانه در ادامه گفت: " من هانسی فلیک را از تیم ملی زیر ۲۱ سال می‌شناسم. ما در آنجا رابطه بسیار خوبی با یکدیگر داشتیم. می‌خواهم با بایرن مونیخ قهرمانی‌های زیادی به دست آورم و اولویت اصلی برایم لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود."

مدیر بایرن مونیخ یعنی کار هاینس رومنیگه نیز درباره این انتقال گفت: " سانه بازیکن برجسته‌ای است که طی چند سال گذشته ویژگی های خود را به خصوص در تیم ملی آلمان به اثبات رسانده است. هدف ما این است که بهترین بازیکنان آلمانی را در بایرن مونیخ جمع کنیم و امضا با سانه نیز در راستای همین هدف بوده است. می خواهم به حسن صالح حمیدزیچ برای موفقیت در انجام این انتقال تبریک بگویم."

بیشتر بخوانید:
شادی گل سرخیو راموس به یاد کریس رونالدو+ عکس
تیاگو آلکانترا در آستانه لیورپولی شدن؟
کورتوا: دو متر قد دارم و خیلی چابکم 

تگ ها


بایرن مونیخ فوتبال جهان لروی سانه نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات لروی سانه منچستر سیتی بایرن مونیخ Bundesliga لیگ برتر فوتبال