اولین عضو کادر فنی رئال مادرید معلوم شد

کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید رئال مادرید در اولین اقدام با یک مربی بدنساز به توافق دست یافته است....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، رئال مادرید در تصمیمی غیرمنتظره با کارلو آنچلوتی، سرمربی پرافتخار و سابق خود به مدت سه فصل و تا سال ۲۰۲۴ به توافق دست یافت. کارلو آنچلوتی با استخدام آنتونیو پونتوس، مربی بدنسازی سابق اینتر آنتونیو کونته، یک ایتالیایی را به کادر فنی خود در رئال مادرید اضافه خواهد کرد.

اسپورت ایتالیا مدعی شد توافق انجام شده است و پینتوس نیز به آنتونیو کونته اطلاع داده که قصد دارد پیشنهاد آنچلوتی را بپذیرد و در صورت حضور کونته در یک تیم جدید، او را همراهی نخواهد کرد. البته آنتونیو پونتوس سابقه فعالیت در باشگاه رئال مادرید را در کارنامه داشته و این مربی ۵۸ ساله پیش از این از بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ و در دوران حضور زین الدین زیدان در رئال مادرید کار می کرد.

اما از زمان ورود آنتونیو کونته به رختکت اینتر، پونتوس نیز به پیشنهاد همکاری با او پاسخ مثبت داده و از رئال مادرید حدا شد. حالا و با استعفعای کونته از اینتر، کادر فنی او از جمله پونتوس با رضایت متقابل قرارداد خود را فسخ کرده و این باشگاه را ترک کردند. داویده آنچلوتی، فرزند کارلتو نیز به زودی به کادر فنی رئال مادرید اضافه خواهد شد.

تگ ها


اینتر میلان اورتون کارلو آنچلوتی آنتونیو کونته رئال مادرید