اولین عکس آنتوان گریزمان در پیراهن بارسلونا +عکس

آنتوان گریزمان خرید جدید بارسلونا امشب در بارسا استور حاضر شد و لباسی منقش به لوگوی بارسا بر تن کرد...

خرید جدید بارسلونا امشب برای اولین بار با پیراهن این تیم دیده شد.

به گزارش مدال، بعد از کش و قوس های فراوان، بارسا روز گذشته اعلام کرد که با استفاده از بند 120 میلیون یورویی موجود در قرارداد آنتوان گریزمان، او را از اتلتیکو مادرید به خدمت گرفته است؛ هرچند باشگاه مادریدی به دلیل انجام مذاکرات در ماه های گذشته، خواهان دریافت مبلغ بیشتری از این انتقال شده است واعلام کرده که در این مورد دست به اقدام قانونی خواهد زد.

با این وجود، گریزمان امشب در نوکمپ حاضر شد تا اولین عکس هایش را با پیراهن بارسا بگیرد. او در صحبت هایی کوتاه گفت:" من بسیار خوشحالم؛ با اشتیاق زیاد و هیجان بسیار برای کار با این تیم. من اکنون چالش جدیدی در پیش دارم، اهداف جدید و امیدوارم بتوانم آن را به بهترین شکل انجام بدهم. هدف من قهرمانی در همه جام هاست؛ جام حذفی، لیگ و چمپیونزلیگ."

او همچنین در ویدئویی خطاب به هواداران بارسا به زبان کاتالانی گفت:"  سلام بارسایی‌ها! من اینجا هستم. زنده باد بارسا!"

گریزمان همچنین تایید کرد که برای پیوستن به بارسا، با ستاره‌های فرانسوی این تیم صحبت کرد:" من با ساموئل اومتیتی و عثمان دمبله صحبت کردم. آنها دوستان من هستند و من می‌خواهم در کنار آنها لحظات شادی داشته باشم. می‌خواستم به اینجا بیایم و خانواده ام نیز همراه من آمده‌اند. گاهی اوقات باید چنین تصمیماتی گرفت.

بازی در کنار مسی؟ بازی در کنار او لذت‌بخش است. بی‌صبرانه منتظرم تا هر روز در کنار او بازی و تمرین کنم. بارسا باشگاه بزرگی است و من می‌خواهم با هم تیمی‌هایم و برای مربی کار کنم. امیدوارم بتوانم در داخل و خارج زمین باعث لذت بردن تیم شوم."

اخبار مرتبط:

جزئیات مراسم معارفه گریزمان در بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان معارفه گریزمان ستاره فرانسوی آنتوان گریزمان بارسلونا اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال