اولین قدم از آینده: رونمایی از لوگوی جدید اینتر

اینتر از نشان جدید این باشگاه که قرار است از فصل ۲۲-۲۰۲۱ مورد استفاده قرار بگیرد، رونمایی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه اینتر در ادامه روند بازسازی و ریبرندینگ این باشگاه امروز از لوگو و نشان جدید خود کهاز فصل بعد مورد استفاده قرار خواهد گرفت رونمایی کرد. شعار این باشگاه که قصد دارد به عنوان یک برند جهانی مطرح شود این است: "نام من داستان من است."

در نشان جدید اینتر حروف I و M در دایره آبی رنگ وسط بازتابی از حرف اول اسم باشگاه و شهر میلان هستند که با دو رنگ آبی و سیاه پیراهن های این تیم احاطه شده اند.

نشان جدید باشگاه بلافاصله در زمین تمرین اینتر نصب خواهد شد و همچنین گاتزتا دلو اسپورت گزارش کرده است که به زودی این نشان را بر روی برخی از محصولات اینتر خواهیم دید.

نشان جدید اولین بار در فصل ۲۲-۲۰۲۱ روی پیراهم بازیکنان اینتر قرار خواهد گرفت اما هواداران می توانند این نشان را روی پیراهن های تمرین بازیکنان هنگام گرم کردن در بازی اینتر برابر کالیاری در همین فصل ببینند.

گاترتا دلو اسپورت گزارش کرده است که مسئولان این باشگاه قصد بازسازی دوباره اینتر را دارند اما حساب های مالی و اوضاع اقتصادی هنوز در این باشگاه دچار مشکلند. اینتر به شدت نیازمند تزریق نقدینگی تازه است، اما این روزنامه ادعا می کند ایده ایجاد انقلاب در مارک تجاری در زمانه فشار و کمبود منابع مالی، قصد مالکان این باشگاه را برای ادامه کار با نراتزوری نشان می دهد.

بدهی های معوقه اینتر قرار است از فردا پرداخت شوند؛ از دستمزهای ماه ژانویه گرفته تا ۱۳ میلیون یورو هزینه انتقال اشرف حکیمی از رئال مادرید.

اینتر با یک بازی کمتر و شش امتیاز فاصله با تیم دوم، در حال حاضر صدرنشین سری آ است و کمپین تبلیغاتی“IM” خود را از امروز استارت زده است.

بیشتر بخوانید:

اینتر بدون اینکه فوتبال بازی کند، قهرمان اروپا شد

خلاصی دروازه بان اینتر از ویروس کرونا

 

 

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال