اولین مورد مثبت کرونا در باشگاه بارسلونا

باشگاه بارسلونا امروز خبر از ابتلای رئیس تیم پزشکی بخش فوتبال و نیز هندبال به ویروس کرونا دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طبق ادعای روزنامه اسپورت، کشور اسپانیا وارد سومین هفته قرنطینه عمومی به دلیل اپیدمی ویروس کرونا شده و تمام فعالیت های ورزشی در این کشور متوقف شده است. تمرین باشگاه های فوتبال تعطیل است و بازیکنان در خانه های شان به صورت اختصاصی و طبق دستور العمل باشگاه ها تمرین می کنند.

در اسپانیا باشگاه والنسیا بیشترین مورد ابتلا به ویروس کرونا را داشته است و در رئال نیز تری تامپکینز عضو تیم بسکتبال باشگاه به کرونا مبتلا شده است. امروز نشریه لاونگواردیا اعلام کرد که تست کرونای "رامون کانال"، رئیس تیم پزشکی بخش فوتبال باشگاه بارسلونا نیز مثبت اعلام شده است.

علاوه بر او جوزپ آنتونی گوتیرز رئیس تیم پزشکی تیم هندبال بارسلونا نیز با نشانه های کرونا در بیمارستان بستری شده است. اینها اولین موارد ابتلا به کرونا در باشگاه بارسلونا محسوب می شوند ولی تاکنون در میان روزشکاران این باشگاه، مورد مثبت کرونا گزارش نشده است.

در روزهای اخیر بازیکنانی چون مسی، پیکه، سوارز و برایثویت تصاویری از تمرینات خود در خانه منتشر کرده اند و از مردم دعوت کرده اند که به قرنطینه احترام بگذارند و در خانه بمانند.

بیشتر بخوانید:

تکسیرا: باور دارم این سه ایرانی به پرتغال می روند

تگ ها


ویروس کرونا فوتبال جهان بارسلونا بارسلونا لالیگا فوتبال