اولین نشانه اختلافات میان سولسشر و وودوارد

به نظر می‌رسد سرمربی جدید یونایتد نیز با اد وودوارد به مشکل برخورده است...

هنوز در مورد فعالیت های نقل و انتقالاتی تابستان در باشگاه منچستر یونایتد اختلافاتی وجود دارد.

به گزارش مدال، به نقل از مترو، اوله گونار سولسشر، چندی پیش به عنوان سرمربی قطعی منچستریونایتد برای سه سال آینده انتخاب شد. او به طور موقت جانشین مورینیو شده بود ولی با نتایج خوبی که کسب کرد، توانست رضایت سران باشگاه را جلب کند.

اخیرا بین دو طرف برای ترسیم برنامه های نقل و انتقالاتی باشگاه، مذاکراتی صورت گرفت که بی نتیجه ماند. سولسشر درخواست کرده است که تیم در 4 پست تقویت شود ولی باشگاه برای تعیین بودجه نقل و انتقالاتی تردیدهایی جدی دارد؛ چرا که مشخص نیست فصل را در چه جایگاهی به اتمام خواهند رساند.

یونایتد پس از شکست در زمین ولورهمپتون به رده ششم سقوط کرد و در رقابت برای کسب سهمیه با تیم های تاتنهام، آرسنال و چلسی قرار دارد. قطعا اگر یونایتد نتواند فصل بعد در لیگ قهرمانان حاضر باشد، کار این تیم برای جذب بازیکن بزرگ، با دشواری های زیادی همراه خواهد بود.

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند، کالیدو کولیبالی، مدافع ناپولی و آرون وان بیساکا بازیکنان موردنظر سولسشر هستند؛ ضمن اینکه در صورت عدم تمدید قرارداد خوان ماتا و آندر هررا، یونایتد باید به جای آنها نیز دو بازیکن جذب کند. ماتا و هررا می توانند در انتهای فصل به عنوان بازیکن آزاد راهی تیمی دیگر شوند.

در این بین کارشناسانی مثل گری نویل مععتقدند که منچستریونایتد همچون بارسلونا باید یک مدیر ورزشی استخدام کند تا خریدهای باشگاه زیر نظر او انجام شوند و این فشار از روی سولسشر برداشته شود.

 در هفته‌های اخیر خبرهای متعددی منتشر شده که نشان می‌دهد با اصرار اد وودوارد، نایب‌رئیس باشگاه منچستریونایتد، این باشگاه حداکثر تا چند ماه آینده یک فرد را به عنوان مدیر فنی منصوب خواهد کرد. هدف منچستریونایتد از این انتصاب این است که هر چه بیشتر با الزامات فوتبال مدرن هماهنگ شود تا از سوی دیگر، مدیر فنی بتواند با حمایت از کادر فنی، در موفقیت هر چه بیشتر تیم نقش خود را ایفا کند.

اما در روزهای اخیر شایعات زیادی در انگلیس منتشر شده که می‌گوید پست جدید باشگاه یونایتد یعنی مدیر فنی، عملاً در عرض سولسشر به عنوان سرمربی تعریف خواهد شد نه اینکه بالاتر از کادر فنی تعریف شود تا هدایت کل بخش فوتبالی باشگاه را عهده‌دار باشد.

سولسشر معتقد است که هر اتفاقی بیفتد، نظر مشورتی او از طرف مدیران ارشد باشگاه شنیده خواهد شد و تصمیمی بدون اطلاع او گرفته نخواهد شد. او در این رابطه می گوید: "می‌خواهم این را به صراحت بگویم که من با اد وودوارد و مالکین باشگاه رابطه خیلی خوبی دارم. ما درباره اسامی مختلف برای این پست صحبت می‌کنیم. البته این را هم بگویم که تصمیم‌گیری در این باره به عهده من نیست."

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال