اولین نیروی جدید رئال مادرید از سوسیداد آمد

باشگاه رئال مادرید رسما به باشگاه رئال سوسیداد اعلام کرده است که برای فصل بعد قصد بازگرداندن مارتین اودگارد را دارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مارتین اودگارد سال ۲۰۱۵ بود که به رئال پیوست. ستاره جوان نروژی که از ۱۶ سالگی برای تیم ملی بزرگسالان کشورش نیز بازی می کند، پس از نیم فصل حضور در رئال و انجام یک بازی، به تیم دوم رفت و سال ۲۰۱۷  به هیرنفین قرض داده شد. او پس از یک دوره حضور قرضی دیگر در ویتسه آرنهایم، تابستان سال پیش به صورت قرضی و با قراردادی دو ساله به رئال سوسیداد رفت و تبدیل به پدیده این فصل لالیگا شد.

سوسیداد با درخشش او موفق به کسب سهمیه لیگ اروپا شد و در پایان فصل اینچنین به نظر می رسید که او برای دومین سال نیز قرضی در سوسیداد توپ خواهد زد اما امروز مارکا و آاس دو منبع نزدیک به باشگاه رئال مادرید خبر از بازگشت احتمالی اودگارد به رئال دادند.

سران رئال که ابتدا تمایلی برای این کار نداشتند، پس از حذف از لیگ قهرمانان در یک هشتم نهایی تغییر عقیده داده و به سوسیداد اعلام کردند که بر خلاف توافق قبلی حالا قصد بازگرداندن ستاره نروژی دارند. توافق بر سر حضور قرضی دو ساله اودگارد بود اما در این توافق رئال همیشه دست بالاتر را داشت و می توانست در صورت نیاز این بازیکن را بار دیگر در اختیار بگیرد.

در واقع این درخواست فوری زین الدین زیدان از سران باشگاه بوده است. سرمربی فرانسوی به این نتیجه رسیده است که خط هافبک تیمش برای فصل آینده نیاز به طراوت بیشتری دارد و برای این مهم کسی بهتر از اودگارد نیست که هیچ هزینه ای روی دست باشگاه هم نمی گذارد. در باشگاه سوسیداد حالا شانس بسیار اندکی برای حفظ این پدیده چپ پای خوش تکنیک می بینند.

جالب اینکه اودگارد چندی پیش گفته بود به شرطی به رئال بر می گردد که به او وعده پستی ثابت در ترکیب اصلی داده شود. باید دید زیزو به او چنین وعده ای داده است یا اودگارد حاضر شده بدون این تضمین هم به باشگاه محبوبش برگردد.

بیشتر بخوانید:

رونالدو در رویای بازگشت به رئال مادرید!

بیم و نگرانی در رئال مادرید؛ زیدان در فکر شوک دوم؟

 

 

بیشتر بخوانید:

رونالدو در رویای بازگشت به رئال مادرید!

بیم و نگرانی در رئال مادرید؛ زیدان در فکر شوک دوم؟

 

 

تگ ها


فوتبال جهان مارتین اودگارد رئال مادرید رئال سوسیداد فوتبال