اولین هدف بزرگ نیوکاسل مشخص شد

مائورو ایکاردی، مهاجم گلزن و آرژانتینی پاری سن ژرمن در لیست خرید نیوکاسل قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه نیوکاسل نیز به زودی در مالکیت گروه های ثروتمند حاشیه خلیج فارس قرار خواهد گرفت و به نظر می رسد کنسرسیوم متعلق به عربستان سعودی به زودی کار مدیریت این تیم را آغاز خواهد کرد. مطابق انتظار، باید به زودی شاهد سرازیر شدن ستاره های بزرگ به ترکیب نیوکاسل باشیم و نشریه دیلی میل مدعی شد مائورو ایکاردی، گلزن آرزانتینی و ۲۸ ساله مورد توجه مالکان این باشگاه قرار گرفته است.

انتقال لیونل مسی به پاری سن ژرمن باعث شده کار مائوریتو برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت دشوارتر از قبل شود و بی تردید او بعد از مسی، نیمار و کیلیان امباپه، گزینه چهارم مائوریسیو پوچتینو برای قرار گرفتن در بین ۱۱ بازیکن ثابت خواهد بود. بدین ترتیب و با توجه به دستمزد بالای احتمالی پشنهادی توسط گروه متمول مالکان جدید نیوکاسل، انتقال مائورو ایکاردی به لیگ برتر اتگلیس دور از ذهن نخواهد بود.

البته مائورو ایکاردی تا سال ۲۰۲۴ با باشگاه پاری سن ژرمن قرارداد داشته و همچنین یوونتوس نیز به جذب کاپیتان سابق اینتر علاقه دارد.  ایکاردی در فصل جدید و در روزهای آمادگی مثلث خط حمله پاری سن ژرمن، روی نیمکت حضور یافته و معمولا در نیمه دوم وارد میدان شده است. مائورو ایکاردی در سومین سال حضور در پاری سن ژرمن آمار گلزنی قابل قبلی داشته، اما قرار گرفتن در ترکیب ثابت و همچنین دستمزد احتمالا هنگفت، می تواند این ستاره پرحاشیه را برای انتقال زمستانی به تیم نیوکاسل ترغیب کند.

تگ ها


پاری سن ژرمن مائورو ایکاردی فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال