اولین واکنش آلبا پس از بازگشت به تیم ملی اسپانیا

جوردی آلبا سرانجام توسط انریکه به تیم ملی دعوت شد. به گزارش مدال، ستاره جناح چپ بارسا ......

جوردی آلبا سرانجام توسط انریکه به تیم ملی دعوت شد.

به گزارش مدال، ستاره جناح چپ بارسا که در این فصل بسیار خوش درخشیده، در نشست خبری امروز خود گفت: « باید از همه بازیکنان تیم ملی تشکر کنم که استقبال فوق العاده ای از من کردند. به خصوص از راموس که همواره ارتباط بسیار خوبی با او دارم. از بازگشت به تیم ملی هیجان زده ام.»
 
آلبا در مورد انریکه گفت: « انریکه مربی بسیار بزرگی است. دیگر جوان نیستم و بسیار باتجربه تر از گذشته ام. تصمیم انریکه را درک کردم و به او حق دادم که بازیکنان مدنظرش را دعوت کند. مشکل خاصی با  تصمیم او نداشتم و عدم حضور در تیم ملی باعث شد زمان بیشتری را با خانواده ام باشم اما نمی توانم دروغ بگویم. برای بازگشت بی تاب بودم.»
 
آلبا ادامه داد: « درست است که در روزهای آخر انریکه در بارسا اغلب به من بازی نمی رسید اما ابدا با او مشکلی نداشتم. هرگز بین ما بحثی در نگرفت و هیچ گونه مشکلی بین ما وجود نداشت. همیشه دوست دارم در باشگاهم یا تیم ملی در ترکیب ثابت باشم و تصور کنید که دعوت نشدن به تیم ملی چقدر برایم ناراحت کننده بود اما هیچ کینه ای از انریکه نداشتم و ندارم. تصمیم او را کاملا درک کردم. نه نیازی به عذرخواهی من بود و نه دلیلی برای عذرخواهی انریکه وجود دارد.»

تگ ها


فوتبال