اولین واکنش سرمربی سوئد بعد از دعوت دوباره زلاتان

یان اندرسون، سرمربی تیم ملی سوئد، به بازگشت زلاتان ابراهیموویچ واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پیش به شکل رسمی تایید شد که زلاتان ابراهیموویچ بعد از مدت ها دوری از تیم ملی سوئد دوباره به اردوی جدید این تیم دعوت شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد ستاره باشگاه میلان در رقابت های یورو که چند ماه دیگر آغاز خواهد شد به میدان خواهد رفت؛ اتفاق ویژه ای که قطعاً خبر فوق العاده ای برای هواداران تیم ملی سوئد تلقی می‌شود.

در همین راستا یان اندرسون سرمربی تیم ملی سوئد در اولین اظهارنظر خود بعد از دعوت دوباره زلاتان ابراهیموویچ می‌گوید: " هنگام دیدار با یکدیگر در ماه نوامبر گفت و گوی بسیار خوبی بین ما شکل گرفت. هم اکنون زلاتان آسیب دیده است اما می تواند سریعاً بهبود یابد. من تصمیم گرفتم که از او دعوت کنم و خوشحالم که حالا اینجاست.

از آنجا که او بخشی از تیم است، برای یورو ۲۰۲۰ نیز مهم خواهد بود. او برای بازگشت چراغ سبز نشان داد بنابراین در لیست مسابقات یورو نیز حاضر خواهد بود."

چندی پیش زلاتان از سرمربی سوئد به خاطره بازی ندادن به دژان کولوسفسکی، ستاره کنونی یوونتوس، انتقاد کرده بود. موضوعی که در آن مقطع سر و صدای زیادی به پا کرد اما حالا اندرسون در این باره می گوید: "صحبت کردن درباره کینه های قدیمی کار بی فایده ای است. آنچه ما باید حل می کردیم را حل کرده و راهی برای پیشرفت پیدا کرده ایم."

تگ ها


زلاتان ابراهیموویچ تیم ملی سوئد سوئد