اولین واکنش قلعه‌نویی به جنجال‌ها علیه بایناما

سرمربی گل‌گهر سیرجان در کنفرانس خبری پیش از دیدار با شهر خودرو خراسان نسبت به حواشی شکل گرفته درباره مهاجم گابنی خود واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه" امیر قلعه‌نویی که برای اولین‌بار در این فصل در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر می‌شود، ساعتی پیش در مشهد در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو خراسان حاضر شد و پاسخگوی اصحاب رسانه بود؛ قلعه‌نویی بخش ابتدایی صحبت‌های خود را به خاطرات از مشهد اختصاص داد و خود را متعلق به این استان دانست، چرا که به گفته او پدرش در این استان متولد شده است.

قلعه‌نویی در صحبت‌های آغازین خود گفت: خداراشکر می‌کنم اولین کنفرانس پس از محرومیتم، در مشهد است؛ این هم لطف و عنایت خدا و کرم امام رضا (ع) است. استان خراسان، استان پدری من محسوب می‌شود، چون ابرشهر نیشابور زادگاه پدری من است و وقتی به اینجا می‌آیم، علاوه بر اینکه به پابوس امام رضا (ع) می‌رویم، حس خاصی به من دست می‌دهد، چون نزدیک زادگاه پدری‌ام است.

سرمربی گل‌گهر زمانی‌که می‌خواست درباره دیدار فردا صحبت کند، از نام شهر خودرو استفاده کرد که مسئول هیات فوتبال خراسان رضوی با تاکید چندباره و عجیب خود، نام تیم را پدیده دانست و قلعه‌نویی سعی کرد که از این مسئله بگذرد و به توضیحات خود ادامه داد؛ او گفت: شهر خودرو تیم یکی از تیم‌های خوب است؛ به جدول نگاه نکنیم، چون این تیم یک مربی پرانرژی دارد که نه فقط برای فوتبال استان خراسان، بلکه سالیان سال برای فوتبال ایران زحمت کشیده و با عشق مربیگری کرده است. یقیناً ما فردا یک بازی سخت داریم و شاید از بازی‌های قبلی ما سخت‌تر باشد.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود درباره رقیب فردای تیمش توضیح داد: بازی‌های قبلی حریف‌مان را آنالیز کردیم و باید بگویم تیم دونده و خوبی است؛ امیدوارم با همان انگیزه که بچه‌ها در بازی‌های قبلی داشتند، با دوندگی بیشتر در این بازی کارمان را انجام دهیم. در این بازی نیاز داریم هم تمرکز بیشتری داشته باشیم و هم دوندگی‌مان بیشتر باشد تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی گل‌گهر که نسبت به حواشی مهاجم گابنی تا به امروز صحبتی نکرده بود، در واکنش به این مسئله گفت: از نظر ما اتفاقی رخ نداده است، چون وقتی کارت بازی یک بازیکن صادر می‌شود، یعنی مراحل قانونی‌اش را انجام داده است؛ این مسئله برای زمانی است که کارت بازیکن صادر نشده باشد، آنهم کارت دائم نه کارت موقت.

او درباره این‌که از وی در بازی فردا استفاده می‌کند یا خیر، پاسخ داد: برای بازی فردا هم باید ببینیم شرایط بازی چگونه است، شاید از ابتدا بازی کند و شاید در ادامه به زمین بیاید؛ چون این بازیکن کیفیتی بسیار زیادی دارد و با توجه به اینکه جوان است، انتظار داریم هفته به هفته بهتر شود.

قلعه‌نویی با اشاره به غایبان تیمش، از پزشکان گل‌گهر قدردانی کرد و گفت: بهنام برزای و فرشید باقری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم؛ یکی دو بازیکن مصدوم هم داریم اما جا دارد از تیم پزشکی تشکر کنیم، چون تلاش می‌کنند این بازیکنانی که وضعیت ۵۰ - ۵۰ دارند را به بازی فردا برسانند.

سرمربی گل‌گهر در بخش پایانی کنفرانس خبری امروز، با سوال درباره این‌که شهر خودرو تمریناتش را به تهران برده و گل‌گهر هم چنین وضعیتی دارد، مواجه شد که این‌طور توضیح داد: این رفت و آمدها طبیعتاً سخت است؛ وقتی شما به ارتفاع می‌روید، انگار یک ماده بیهوشی وارد بدن‌تان می‌شود. تعداد پروازهای ما بیشتر است و کارمان را سخت‌تر می‌کند، ما منتظر این فرصت هستیم که بیشتر در سیرجان باشیم.

او در صحبت‌های پایانی خود گفت: مردم سیرجان مانند همه جای ایران، مردم خوب، بامعرفت و خونگرمی هستند، کم کم باید زیرساخت‌ها فراهم شود؛ من نمی‌دانم تیم شهر خودرو چرا در مشهد تمرین نمی‌کند و وارد این مسئله هم نمی‌شوم. با این حال اگر زیرساخت‌ها فراهم باشد، هر تیمی در شهر خودش تمرین کند، بهتر است.

تگ ها


گل گهرسیرجان امیر قلعه نویی