اولین پیروزی پرسپولیسِ یحیی در غیاب پیروانی

تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم فوتبال بادران رفت و این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر به سود شاگردان یحیی گل‌محمدی به پایان رسید...

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس امروز و از ساعت ۱۲ در دیداری دوستانه به مصاف بادران رفت.
تیم پرسپولیس با ترکیب: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نورالهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به مصاف حریف لیگ یکی خود رفت.
*پیش از شروع این بازی کنار زمین و با حضور محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه، یحیی گل‌محمدی و حمید مطهری دستیار سرمربی پرسپولیس به بازیکنان معارفه شدند. 
*مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در زمان معارفه گل‌محمدی سرمربی جدید این تیم از بازیکنان خواست با توجه به پتانسیل و توانایی‌هایی که دارند برای چهارمین قهرمانی متوالی تلاش کرده تا دل هواداران را شاد کنند.
* نکته عجیب این بود که همچنان از حضور افشین پیروانی در کنار پرسپولیس خبری نبود و سرپرست این تیم با وجودی که از سوی باشگاه اعلام شد به او نیاز دارند امروز هم در کنار تیم نبود.
*پیش از آغاز بازی فرهاد کاظمی سرمربی بادران همراه با دستیارانش با یحیی گل‌محمدی دیدار و خوش و بش کردند. سرمربی بادران برای سرمربی پرسپولیس در ادامه راه آرزوی موفقیت کرد و قبل از سوت داور با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند.
*پیش از آغاز بازی شجاع‌خلیل‌زاده دچار مصدومیت جزئی شد اما در نهایت مشکل این بازیکن جدی نبود و به تمرین بازگشت.
*کریستین اوساگونا مهاجم جدید تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین این تیم حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.
*مرتضی کرمانی مقدم مربی تیم بادران که از پیشکسوتان مطرح باشگاه پرسپولیس است قبل از آغاز بازی با بازیکنان سرخپوش خوش و بش گرمی انجام داد.
*در دقیقه 11 همکاری خوب بازیکنان پرسپولیس در مقابل دروازه بادران، توپ را به علیپور رساند و این بازیکن از فاصله نزدیک نتوانست دروازه را باز کند و مدافعان حریف این فرصت را مهار کردند.
*رضا کرمانشاهی از داوران لیگ برتری، این دیدار را قضاوت کرد.
*در دقیقه 23 پاس عمقی احمد نورالهی در گوشه محوطه جریمه حریف به وحید امیری رسید که شوت سرضرب این بازیکن با اختلاف کم از بالا دروازه به بیرون رفت.
*در دقیقه 35 یک و دوی خوب علیپور با امیری باعث شد که علیپور مقابل دروازه حریف به موقعیت برسد و شوت پای چپ محکم او را گلر بادران از زیر طاق دروازه بیرون کشید و به کرنر فرستاد.
*در دقیقه 39 مهدی ترابی بعد از پاسی که از مهدی شیری گرفت، توپ را جلو برد و با یک شوت بیرون پا، دروازه حریف را باز کرد.
*در نیمه دوم، پرسپولیس با یک ترکیب متفاوت وارد زمین شد. بازیکنانی که در نیمه اول به زمین رفته بودند، بعد از یک ریکاوری کوتاه، راهی رختکن شدند.
پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب؛ امیرحسین بیات، سید جلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگونا، آریا برزگر و امید عالیشاه به زمین رفت.
*در دقیقه 46 در اولین حمله سرخپوشان، امید عالیشاه در پی ارسالی که از روی یک ضربه آزاد داشت، در چند رفت و برگشت و دخالت خط دفاعی و گلر حریف که توپ را از روی خط دور کردند، مهدی عبدی با یک ضربه، گل دوم سرخپوشان را به ثمر رساند.
*در دقیقه 68 تیم بادران روی ضد حمله، یک موقعیت خوب بدست آورد و شوت بازیکن این تیم بعد از برخورد توپ به دست بیات، به تیر دروازه برخورد کرد و به کرنر رفت. ارسال کرنر هم با ضربه سر مدافع بادران همراه شد که توپ به تیر دروازه پرسپولیس خورد و اوساگونا توپ را دور کرد.
*در دقیقه 79 و بعد از ارسال کرنر روی دروازه بادران، سرخپوشان صاحب موقعیت شدند. که در پی آن، شوت از زاویه بسته آریا برزگر به تیر دروازه حریف برخورد کرد و به بیرون رفت.
*از دقیقه 75 هم ساسان زمانه بجای امیر حسین بیات برای پرسپولیس به میدان آمد.
این دیدار دوستانه در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

بیشتر بخوانید:

انصاری فرد در جلسه معارفه یحیی به بازیکنان چه گفت؟

تگ ها


پرسپولیس یحیی گل محمدی بازی تدارکاتی بادران تهران لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال