اولین پیروزی کونته در اینتر مقابل پاری‌سن ژرمن

اینتر در دیداری دوستانه موفق شد پاری‌سن ژرمن را در ضربات پنالتی شکست دهد تا اولین پیروزی کونته با نراتزوری رقم بخورد...

اینتر در دیداری دوستانه در ضربات پنالتی مقابل پاری‌سن ژرمن پیروز شد.

به گزارش مدال، اینتر که در دو بازی قبلی خود مغلوب یونایتد و یوونتوس شده بود، امروز با گل دقیقه 94 لونگو از شکست برابر پاری‌سن ژرمن گریخت و در نهایت در ضربات پنالتی موفق به کسب پیروزی شد.

بازی با حملات اینتر آغاز شد و در دقیقه 10 اسپوسیتو در موقعیتی تک به تک می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه او توسط آرئولا دفع شد. در دقیقه 18 این بار پریشیچ با دروازه پاری سن ژرمن تک به تک شد اما بر هم خوردن تعادل وی باعث از دست رفتن موقعیت شد. اما در ادامه پی اس جی کنترل بازی را در دست گرفته و در اواخر نیمه اول به گل رسید. روی ارسال یک کرنر تیمو کهرر موفق شد با ضربه سر دروازه اینتر را باز کند. در اواخر نیمه اول امباپه با حرکت خوب خود تیمش را صاحب فرصت کرد اما حضور به موقع هندانوویچ دروازه اینتر را نجات داد و نیمه نخست با برتری 0-1 پاری سن ژرمن به پایان رسید.

اینتر در اوایل نیمه دوم تا آستانه گلزنی پیش رفت اما ضربه پریشیچ با مهار آرئولا همراه شد و در ریباند خود وی توپ را به بیرون زد. در ادامه ادینسون کاوانی در موقعیتی تک به تک می توانست برتری تیمش را دو برابر کند اما سنگربان اینتر این موقعیت را مهار کرد. در اوقات اضافی و در حالیه به نظر می رسید پاری سن ژرمن پیروز میدان است، لونگو مهاجم اینتر با یک ضربه دقیق گل تساوی را به ثمر رساند و بازی با تساوی 1-1 به اتمام رسید. در ضربات پنالتی اینار 5-6 پی اس جی را مغلوب کرده و پیروز این دیدار دوستانه شد.

اخبار مرتبط:

شکار بزرگ اینتر از رئال مادرید

تگ ها


چمپیونزکاپ فوتبال جهان نراتزوری آنتونیو کونته اینتر میلان پاری سن ژرمن سری آ لوشامپیونه فرانسه فوتبال