اولی کان و تکذیب شایعات بازگشت ستاره فرانسوی

اولیور کان، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، هرگونه شایعه بازگشت فرانک ریبری به این تیم را رد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرانک ریبری در سال ۲۰۰۷ از مارسی به بایرن مونیخ پیوست و در یکی از موفق ترین دوره های تاریخ باشگاه نقش کلیدی را ایفا کرد.  در عین حال او خود را در جمع بهترین وینگرهای در فوتبال اروپا به اثبات رساند.

بعد از حدود ۱۲ سال حضور در بایرن مونیخ فرانک ریبری این تیم را در سال ۲۰۱۹ ترک کرد و به فیورنتینا پیوست؛ با این حال اخیرا مشخص شد که کار ستاره فرانسوی در این باشگاه به اتمام رسیده و او فصل آینده در فیورنتینا توپ نخواهد زد. در واقع همین موضوع باعث شد که شایعاتی پیرامون احتمال بازگشت فرانک ریبری به بایرن‌مونیخ مطرح شود.

در همین راستا اولیور کان، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، به شایعات بازگشت فرانک ریبری به این تیم واکنش نشان داده و می‌گوید: " ما به خرید فرانک ریبری فکر نمی کنیم."

گفتنی است در حالی اولی کان اخبار بازگشت فرانک ریبری به این تیم را تکذیب کرده که اخیراً لوتار ماتئوس از این انتقال استقبال کرده بود. اسطوره بایرن مونیخ در این باره گفت: "اگر بایرن نتواند وینگری که می‌خواهد را پیدا کند و او را به خدمت بگیرد، خوب خواهد بود اگر آنها قرارداد یک ساله ای با فرانک ریبری امضا کنند."

تگ ها


بایرن مونیخ اولیور کان فرانک ریبری نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال