اولی کان: PSG با آن همه سرمایه گذاری نتیجه نگرفته

اولیور کان، مدیر ورزشی بایرن مونیخ نسبت به موفقیت این تیم در فصل آینده اطمینان دارد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ بعد از جدایی هانسی فلیک با یولیان ناگلسمان، سرمربی جوان لایپزیش به توافق رسیده و دست به قمار بزرگی برای فصل بعد زد. اما اولیور کان تصور می کرد این ترکیب بایرن مونیخ نیز برای کسب موفقیت در لیگ قهرمانان کفایت می کند و آنها عملکرد خوبی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی داشته اند.

اولیور کان گفت: "قهرمانی در لیگ قهرمانان فصل بعد با این ترکیب فعلی برای ما قابل دستیابی است. فرهنگ فوق العاده کسب موفقیت در تیم، مزیت ما در این تورنمنت خواهد بود. به عنوان مثال باشگاه پاری سن ژرمن مبالغ هنگفتی سرمایه گذاری کرده، اما هنوز موفق به کسب عنوان قهرمانی نشده است. من نگران بایرن مونیخ برای فصل بعد نیستم.

مذاکرات مربوط به تمدید قرارداد بازیکنان؟ ما در حال مذاکره با لئون گورتزکا و کینگزلی کومان هستیم. بازیکنان بزرگ می خواهند بر اساس عملکرد خود دستمزد بگیرند و این کاملا طبیعی است. ما در حال طی روند مذاکرات بسیار خوبی هستیم و من واقعا نسبت به آینده خوش بین هستم.

ما کاملا نسبت به احتمال موفقیت این تیم متقاعد شده ایم. برخی از بازیکنان قرضی مانند زیرکزی یا ریچاردز به لیست بایرن مونیخ بازگشته اند و من انتظار دارم که یولیان ناگلزمان فصل بعد به چنین بازیکنانی فرصت دهد. ما در همان اوایل بازار تابستانی کار خود را انجام داده و بازیکنانی مانند رایوت اوپامکانو را جذب کردیم. ما در حال حاضر در موقعیت خوبی قرار داریم. بازیکنان جوانی نیز در آکادمی بایرن پیشرفت کرده اند و بهترین مثال نیز جمال موسیالا است. ما می خواهیم بازیکنانی را در کمپ بایرن پیشرفت کرده اند حالا به ما کمک کنند."

تگ ها


بایرن مونیخ اولیور کان